Sari la conținut
Robii

ZT.FIORIGINAL.RO

Recommended Posts

# TITLU TOPIC: [Cerere DNS] Nume.FioriGinal.Ro

# DNS DORIT: ZT.FIORIGINAL.RO
# IP: 89.34.24.121:27015
# PORT:27015
# SLOTURI:22 momentan,de luna viitoare 32.
# HOST: Hzone
# TIPUL JOCULUI: Zombie
# MODUL SERVERULUI: Zombie
# VECHIME SERVER: Nu are
# MEDIA PLAYERILOR PE ZI:Mometan lucrez la el,dar cand termin incep cu boosturi
# LINK GAMETRACKERhttps://www.gametracker.com/server_info/89.34.24.121:27015/
# OWNERI SERVER (link catre profilul de pe forum)http://fioriginal.ro/forum/profile/13922-robii/
# CE SUBFORUMURI VREI LA CATEGORIE: Rules,Info,Admin request,Upgrade request,Unban Zone,Free Zone (momentan atat.daca mai trebuie ceva spun)
# AI CITIT SI INDEPLINESTI CONDITIILE? (conditiile trebuie citite obligatoriu, dar in caz ca nu sunt citite si cererea este respinsa/serverul este exclus din comunitate, inainte sa cereti explicatii, primul lucru care trebuie sa il faceti e sa va duceti sa cititi CONDITIILE)

=====================================================

kifqzwX.png Informatii despre tine:           

- Varsta, localitate, ocupatie si o scurta descriere. Nu ne intereseaza istoricul de la nastere, ci cateva cuvinte despre cine esti tu.
Raspuns:16,Ramnicu Valcea,sunt un vlogger,baiat prietenos,scripter destul de bun.

- Provenienta banilor pentru plata hostului. Nu suntem de la politie, dar vrem sa stim sigur ca aveti bani sa platiti si lunile urmatoare.
Raspuns:Bani provin din sponsorizari si youtube.

- O descriere cat mai completa a experientei in domeniul jocului pentru care doriti sa creati serverul. Vrem sa ne asiguram ca viitorii parteneri sunt capabili sa isi administreze serverul.
Raspuns:Pai am o experienta de aproximativ 2-3 ani,sunt bun cum am spus mai suns,deoarece am un var care face programare si m-a invatat

- Motivul pentru care vrei sa intrii cu serverul in comunitatea FioriGinaL.Ro si nu alta. De cand esti membru, de unde ai auzit de noi, parerea pe care ti-ai facut-o pana acum despre noi.
Raspuns:Pai mi se pare o comunitate foarte interesanta,oameni cum trebuiesi mi-am facut ceva prieteni pe aici,pai nu am auzit mai exact de voi,cautam un server de dr si l-am gasit aici.

- Prin ce metode ai de gand sa populezi serverul.
Raspuns:Boost si videoclipuri pe youtube.

- Asteptari de la noi.
Raspuns:Sa imi oferiti dns,in rest este tot pe mainile mele,multumesc de intelegere.

=====================================================

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

# AI CITIT SI INDEPLINESTI CONDITIILE? (conditiile trebuie citite obligatoriu, dar in caz ca nu sunt citite si cererea este respinsa/serverul este exclus din comunitate, inainte sa cereti explicatii, primul lucru care trebuie sa il faceti e sa va duceti sa cititi CONDITIILE)

Si conditiile cine ar trebui sa le citeasca ?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 18 ore, Jică Măcelaru' a spus:

Nu putem sta 24/24 on pe forum, eu spre exemplu abia acum am ajuns acasa si nu m-am putut ocupa de cererea ta.

In ce sens te-ai razgandit?

Adica nu mai vrea sa ii afliliem serverul, nu vezi ca deja a fugit pe alta comunitate? NU inteleg de ce nu ai rabdare @Robii.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum