Sari la conținut
drag0nel

[WAR] [Respins] [Reclamatie] Ciuby

Recommended Posts

Nick: INTEL

Nume admin reclamat: Ciuby

Motiv: Abuz de functie, el imi da kick ca-i smecher, mai face si favorizari, ca-i smecher, ma si injura, ca-i smecher, desigur. I-am cerut WG LA P.T.C, si el dupa 4-5 runde a iesit, mai exact si-a dat timed out, si Ciuby prea maretul ii da ban pt drop, pai bai frate, mie mi se cere wg, si peste 5 runde imi dau timed out din Task Manager, si scap, cum vine asta? Aa, ai scuze ca n-ai vazut, ca ala a iesit peste 5 runde, pai poate ca a vrut sa mai joace putin, care-i problema? Ma mai si injura, vine si rastaa ala prea maretul aka anonim cu doi ochi, isi pune alt nume ca-i but si csf, la altu da ban 8 ore pt drop la altu 10, ce facem aici? Uitati dovada ca i-am cerut wg la P.T.C:

Dovada:  

Data si ora celor intamplate: 16:20 parca, 8/24/2017

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai parnaie de om :)))) 24/7 ai comentat pe chat impreuna cu f4lcon despre echipele facute ca tu copil de 12 ani nu esti in stare sa te joci fara sa suferi pe chat asta 1 la mana , 2 la mana baiatul a primit ban pentru drop deoarece a iesit cand eram 10 playeri pe srv , pe moment nu am stiut ca el e cel cu wgu si doar i am dat pentru drop , cat timp i am dat ban ce ma tot ups tu la cap cu dropuri si wguri ? da , lu unu i am dat 500 de minute lu unu 600 si dupa iar 500 , e problema mea , veziti de treaba ta si nu te mai baga peste tot ca d asta am ajuns sa ti dau kick , imi plangi tot jocul pe chat si pe u@ ca nu ti convin echipele si dupa imi spui mie ce sa fac . Dai drumu de aici de copil :)) ca mi bat capul degeaba cu tine.

Partajează acest post

Link spre post

Hah, in loc sa faci dreptate, la ala nu-i dai ban pt drop, favorizari, n-ai cum sa vezi frate, n-ai cum, nu cred ca aveai atat de mare spam pe chat incat sa nu vezi, hai sa fim seriosi =))))) Daca pana si F4LC0N ai vazut, echipele nu erau echilibrate, clar, eu&jordi&f4lc0n si inca 2 boti, si voi? Deci gura, daca erai in locul meu faceai la fel, eu cu jordi am jucat singuri in echipa aceea, restul se plimbau, te pwp.

Partajează acest post

Link spre post

Vezi pe unde ma pupi dragule daca ai apucaturi de bulangiu te rog frumos in alta parte , tu si falcon 2 frustrati vreti sa va mint ? Plangeti pe chat pentru echipe , :)))) cel putin dreamhack era acolo si vezi cine stie ce mare echipa aveam eu :))) vai ai venit pe forum ( asa cum ai amenintat ) sa te mai aflii si tu putin in treaba ? Hai nu mi bat capul ti am zis poti sa dai reply ca nu ti mai raspund .

Partajează acest post

Link spre post
Acum 41 minute, drag0nel a spus:

Hah, in loc sa faci dreptate, la ala nu-i dai ban pt drop, favorizari, n-ai cum sa vezi frate, n-ai cum, nu cred ca aveai atat de mare spam pe chat incat sa nu vezi, hai sa fim seriosi =))))) Daca pana si F4LC0N ai vazut, echipele nu erau echilibrate, clar, eu&jordi&f4lc0n si inca 2 boti, si voi? Deci gura, daca erai in locul meu faceai la fel, eu cu jordi am jucat singuri in echipa aceea, restul se plimbau, te pwp.

Vezi cum vorbesti ca totusi suntem pe forum. "Gura" le spui parintilor tai, nu aici. Inca nu m-am uitat pe log ca sa vad cat de mare iti e gura ca de obicei.

Momentan sunt contra reclamatie, o sa revin cu edit daca imi schimb parerea dupa ce vad log

Partajează acest post

Link spre post

Voi acum raspundeti la nervi si la acest "consum de frustrare" pe care i-l oferiti lui Intel. 

Nu sustin si nu iau partea nimănui,asta e cert,dar daca el are o astfel de atitudine,iar voi nu o suportati,nu o dati in mintea unui comportament de țâță.

Rezolvati-va probleme cu calm,altfel ajungeti doar la râpa.

Cat despre reclamatie,ii dau dreptate lui Ciuby in privința faptului ca te plangi mereu de echipe,dar nu ne interesează sa privim ceea ce mediul vostru onest a creat prin voi. Mai lăsați chat-ul in pace si jucati asa cum e,ca nu conteaza competitia intre noi,ci intelegerea.

Contra,momentan,reclamatiei!

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, Raressss said:

Vezi cum vorbesti ca totusi suntem pe forum. "Gura" le spui parintilor tai, nu aici. Inca nu m-am uitat pe log ca sa vad cat de mare iti e gura ca de obicei.

Momentan sunt contra reclamatie, o sa revin cu edit daca imi schimb parerea dupa ce vad log

Pai, daca el are dreptul sa-mi spuna 'sa ma sugi', inseamna ca si eu am, nu? Logicaaa, v-am scris ca la prosti acolo la motiv, si tu zici 'vezi cum vorbesti', dar el imi zice 'sa-l sug' cica.

Partajează acest post

Link spre post

Vezi ca ai mai scris un post de genu' ,putin mai vulgar,dar te rog sa iti pastrezi calmul aici. Înjură-l cat vrei in privat,dar ai grija,ca public poti fi sanctionat.

Partajează acest post

Link spre post

Nu m-am putut abtine sa nu raspund :)) Intel, scuza aia ai gasit-o? x_x Unde a zis? Ca pe forum nu vad nimic daca a fost pe server faza nu are treaba ca a zis el nu stiu ce pe server. Forumul e forum, serverul e server. Si ce mare lucru ai zis: guraaaa :o

Aaaa da si parintilor nu are dreptul sa spuna "gura", nu ar merita sa fie tratati asa.

Acum lasati cearta sau puteti fi sanctionati. Tu ciuby mai usor cu jignirile, eu stiu ca ai mereu dupa tine injurii si jigniri si nu le poti lasa acasa, esti genul indiferent caruia nu ii pasa de o reclamatie dar aici las-o mai usor cu limbajul ala ca nu rezolvi nimic asa. Amandoi lasati cearta si asteptati sa vada un owner sa raspunda ca are ce vedea.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.