Sari la conținut
DIAMONDDD666

[WAR] [Respins] [Cerere unban] SERGiU1337

Recommended Posts

Nick: SERGiU1337

Motivul banarii: nu știu.

Adminul care te-a banat: kz^1 sau ceva de genul.

Data si ora banarii: nu mai știu exact... că nu am făcut cerere exact atunci.

IP/SteamID: STEAM_0:0:156111526

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar veni fiecare jucator cu motivul "nu stiu" la fiecare cerere de unban, ar fii mare jale pe server. 

Sunt contra cererii de unban. Daca aveai alt motiv clar si concret imi schimbam parerea, dar asa nu.

Partajează acest post

Link spre post

Baiatule imi pare rau sa te anunt dar eu ultimul ban pe care l-am dat  pe server a fost acum 3 saptamani lui King... Daca esti acel King lasa un replay sa stiu si sa pun dovada daca nu imi pare rau dar vei ramane cu banul ! Nu ai dovada,nu stii sigur daca am fost eu cel care ti-a dat ban, nu stii cand ai primit ban .... 

Partajează acest post

Link spre post

kz^1  aș dori să văd și eu dovada că am wall.  îmi pare rău că nu am pus ss de la început... sincer nu m-am uitat în consolă. 

Editat de DIAMONDDD666

Partajează acest post

Link spre post

http://www.girlshare.ro/3489911320.5 Poftim baiatu ! Data viitoare fa cerere in primele 48 de ore nu dupa 3 saptamani ca poate nu mai aveam dovada ... 

EDIT: Luati-va popcorn cei care va uitati la demo !

Editat de kz1m1r

Partajează acest post

Link spre post

mama kz-ule, daca mai aveai rabdare 2 runde...

Intr-adevar, ultimele 2 fraguri, intrat in casa pe cutit si schimbat pe kalash fix inainte sa iasa omul si ala de la balcon fix spre bibilio fara sa verifice nisip, sunt de wall 80%, vreau sa mai aud pareri si din partea altora.

Acest demo ma duce cu gandul mai mult spre wall, dar poate fii si pura intamplare, asa ca o sa las majoritatea sa decida, daca sunt mai multe PRO-uri pt unban decat CONTRA, atunci o sa primeasca unban!

Partajează acest post

Link spre post

S-a urcat pe cutiile de la pod , a stat un pic si a scos arma pe ala din july , ma rog , sa zicem.Cand iese a 3 a oara de dupa cutie il stie ca e in stanga balconului .

Cand a jucat casa x1 cu deagle a stat si l-a asteptat pe ala , ok.In ultima runda intra cu cutit fara sa verifice si schimba pe arma ca probabil s-a intors ala sa se uite scari ca a facut un T pas in spatele astuia.Dupa ce il bate pe approx se uita un pic stanga la perete fara motiv , iese din casa nu se uita felinar , se uita direct pe Ballack.

Edit unde m-am exprimat prost etc. :)) 

Editat de Zedd

Partajează acest post

Link spre post

mama kz-ule, daca mai aveai rabdare 2 runde...

Daca mai tineai un pic demo...

Daca si cu parca se plimbau pe o barca...poate daca...poate parca....

So, asta este demo-ul  trebuie sa avem si concluzile.  Eu una numa prin simplu fapt ca a i-a luat doua saptamani sa faca cerere de unban ma face sa cred ca avea wall (poate poate nu mai are adminul demo-ul).

Contra unban

Partajează acest post

Link spre post

Nu are importanta cand face cererea de unban, daca adminul nu mai avea demo-ul, ramanea banat, deci, este tot in defavoarea lui.

In general, demo-urile trebuie pastrate cam o luna... oricum nu facem 10 pe zi, ca sa zicem ca ne ocupa loc sau altceva. Eu unul am toate demo-urile de pe war de cand am adminul.

Ba zed, cu tine nici nu stiu cum sa-ncep:)). In primul rand, am o nepoata in clasa a 5-a si are si ea nevoie de un rezumat la Harap Alb, te bagi? Vad ca esti priceput!

In al doilea rand, as avea si eu nevoie de un pro/contra din partea ta.

P.S NU vreau sa vad mai multe PRO/CONTRA, decat download-uri la DEMO, asta sa fie clar!

Partajează acest post

Link spre post
Acum 17 minute, XeqT a spus:

Nu are importanta cand face cererea de unban, daca adminul nu mai avea demo-ul, ramanea banat, deci, este tot in defavoarea lui.

In general, demo-urile trebuie pastrate cam o luna... oricum nu facem 10 pe zi, ca sa zicem ca ne ocupa loc sau altceva. Eu unul am toate demo-urile de pe war de cand am adminul.

Ba zed, cu tine nici nu stiu cum sa-ncep:)). In primul rand, am o nepoata in clasa a 5-a si are si ea nevoie de un rezumat la Harap Alb, te bagi? Vad ca esti priceput!

In al doilea rand, as avea si eu nevoie de un pro/contra din partea ta.

P.S NU vreau sa vad mai multe PRO/CONTRA, decat download-uri la DEMO, asta sa fie clar!

Bai eu am vrut sa subliniez fazele suspecte , nu sa iti fac tie rezumat la demo :)) Macar ai citit tot sau m-am chinuit degeaba ? :))

Am uitat parerea , contra.

Editat de Zedd

Partajează acest post

Link spre post
La 8/21/2017 la 14:11, Delycious a spus:

Daca si cu parca se plimbau pe o barca...poate daca...poate parca....

So, asta este demo-ul  trebuie sa avem si concluzile.  Eu una numa prin simplu fapt ca a i-a luat doua saptamani sa faca cerere de unban ma face sa cred ca avea wall (poate poate nu mai are adminul demo-ul).

Contra unban

esti desteapta rau de tot, nu am facut cerere de unban pt ca sincer nu mi a prea pasat. am fost si plecat de acasa la cabana 1 sapt. ce e greu sa-ti faci un folder in pc in 2k17 si sa pastrezi acolo 200 de demouri? din 1-2TB eu zic ca nu mor cateva demouri si in +  fac cerere unban cand vreau. salut.

Editat de DIAMONDDD666

Partajează acest post

Link spre post
16 hours ago, DIAMONDDD666 said:

esti desteapta rau de tot, nu am facut cerere de unban pt ca sincer nu mi a prea pasat. am fost si plecat de acasa la cabana 1 sapt. ce e greu sa-ti faci un folder in pc in 2k17 si sa pastrezi acolo 200 de demouri? din 1-2TB eu zic ca nu mor cateva demouri si in +  fac cerere unban cand vreau. salut.

Multumesc de compliment!

Ai o atitudine infecta fata de un admin, ceea ce nu tolerez mai ales ca nu ne cunoastem.

Nu imi pasa unde ai fost tu plecat. Nici un admin nu este obligat sa tina un demo mai mult de o saptamana pe disk.

Poti cauta linistit un alt server/comunitate pe care poti juca din puctul meu de vedere. Asa cum tu  esti felgmatic cu mine asa o sa fiu si eu cu tine ca sa fim la acelasi nivel, nu imi plac discriminarile nu alta ;)

Partajează acest post

Link spre post
La 8/22/2017 la 18:31, DIAMONDDD666 a spus:

Nici mie nu imi pasa ce se intampla cu tine ... Ramai banat.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.