Sari la conținut
Diana_

[WAR] [Acceptat] [Cerere unban] Diana

Recommended Posts

Iti pot demonstra ca wg iti schimba steamid,dupa cum bine știți pe valve ai alt steam id decat cel de pe steam,incercati sa faceti wg sa vedeti ca va iese steamid de pe steam

P.S. Asta nu are legatura cu unban-ul,a fost pentru psyho.

Editat de LoV3

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce naiba? Vii aici doar sa dai reply sa ma contrazici? Plus ca nu aici am comentat despre. Nici macar nu te-ai straduit sa vezi unde am spus aia dar ai postat repede. Niciodata nu am "vorbit" aiurea fara sa cunosc si daca cumva imi dadeam seama ca greseam, interveneam si spuneam. Problema astaa cu steamid la wg am spus-o intr-o reclamatie si am tot spus mereu: demo demo demooo fratilor nu doar wg. Asa ca nu mai veni in necunostinta de cauza doar sa ma contrazici. Hai ca asta e buna.

Si sa nu mai raspunzi daca esti pe langa subiect ca nu are rost. 

Poftim. Am stat acum sa caut prin topicuri la ei. Ca na, e greu sa te documentezi singur.

https://postimg.org/image/y5sn26ez9/ 

(psyho)

Aia din lastactivity nu ma pricep eu la coduri, dar doar sa fiu lamurita..arhiv aia ce dovedeste? nu trebuia extrasa? :)) Doar intreb ca mi se pare ciudat ca arata doar arhiva aia la ora 2 noaptea. Nu trebuia sa arate si ce era in ea sa o fi dezarhivat-o? Oricum doar pe aiaa cu lastactivity nu te poti baza fara un demo ca nu ai de unde sti sigur ca a folosit si aici cod. 

In scanarea wg are si alt uniqueid.  De pe ala apar doar scanarile facute atunci in ziua aia la aceeasi ora si asta ar cam dovedi ca a facut scanarea de la alt pc. Asta il avea inainte http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=801006 dar poate o fi fost altceva de il avea diferit.

Cum a spus si Ballack ar fi cazul sa intervii Diana,  sa vedem ce ai si tu de spus, sa te aperi, ca sunt multe pt care ai fi suspecta si doar tu ne poti lamuri cum a fost pt fiecare banuiala. Si din respect fata de server si colegi, sa fii sincera si sa spui tot. O greseala recunoscuta e pe jumatate iertata.

Partajează acest post

Link spre post

nu am jucat niciodata cu wall pe steam,l-am tras doar pentru a ma distra pe valve,nu am intrat pe mix.Am sa joc doar demo on de acum inainte, dar am rezolvat si cu wg.

Partajează acest post

Link spre post

NU trebuie dovedit ca nu a jucat cu wall pe servere fio, trebuie dovedit ca a jucat cu wall (iar asta tine de noi)!

In concluzie, toti am primit mult asteptatul raspuns, nu o sa dau momentan T/C, dar problema este rezolvata. Pana nu apare un demo care sa-mi contrazica decizia, sa nu o mai banati! Iar tu, Diana, daca mai ai ban pe vreun steam-id, inafara de cel din cerere sa-l lasi aici.

Partajează acest post

Link spre post

nu am jucat niciodata cu wall pe steam,l-am tras doar pentru a ma distra pe valve,nu am intrat pe mix.Am sa joc doar demo on de acum inainte, dar am rezolvat si cu wg.

Frumoase distractii ai, pun pariu ca te-ai distrat si pe comunitatea asta. Daca nu ai  jucat cu wall de pe steam nu te banuia nimeni, crede-ma. Insa daca nu exista demo, ai scapat..... momentan.

Sper sa ti se scoata adminul avand in vedere atitudinea ta fata de noi, colegii tai. Pana cand o sa dovedesti ca iti pasa de acest drept si o sa lamuresti situatile de genu. Sa nu ne mai lasi ca pe niste prosti sa ne zabatem aici si tu sa astepti sa te roage x si y sa iti spui parerea pe forum . Nu suntem prostii tai, printesa!

Editat de Delycious

Partajează acest post

Link spre post

Sunt de acord cu Dely. Dely fata rea :* :x:)) Pt ca a fost problema asta si eu tot nu am fost lamurita de acel uniqueid, nu mi-a raspuns :-?  macar sa I se scoata adminul pt o vreme pana se face fata cuminte si ii trece de "joaca" asta de copii fara minte de 10 ani (wall).

Partajează acest post

Link spre post
16 hours ago, Diana_ said:

l-am tras doar pentru a ma distra pe valve,nu am intrat pe mix.

Deci de folosit l-ai folosit. Multumesc pentru interventie si pentru explicatii.

Imi place sincer cum se distreaza unii, chiar si pe valve

3 hours ago, Zedd said:

Ban scos si de pe STEAM_0:1:169070916  si vreo 3 IP-uri.

De ce 100 de ip-uri?

Partajează acest post

Link spre post

Imi cer mii de scuze ca postez fara a avea o autoritate,sau ceva,dar ea a primit unban pe baza faptului ca nu se poate dovedii ca a intrat cu wall pe serverele comunitatii? Il avea in calculator,oameni buni. Ba mai mult,l-a si folosit. E ca si cum as baga si eu wall in cs care se aprinde pe buton,apoi sa fiu prins cu el in cs si sa spun "dovedeste ca l-am aprins". Scap basma curata? Eu nu cred.

Editat de darkmage48

Partajează acest post

Link spre post

Ideea este ca nu se poate dovedi ca a jucat cu wall nu doar pe war/mix, ci nicaieri, nu stiu de ce lungim atat de mult acest subiect.

Eu sunt PRO sa banam pe oricine este prins cu wall pe alt server si la noi pe server. daca exista o dovada clara.

Darkmage, nu ma deranjeaza ca ai postat aici, ma deranjeaza doar ca nu ai citit tot ce s-a discutat si totusi ai postat.

Pentru evitarea spam-ului, o sa dau T/C.

P.S Oricine prinde un codat care joaca si pe mix/war pe alt server, il rog sa vina la mine cu dovada(DEMO) si un steam-id, mai departe ma voi ocupa eu sa primeasca ban pe cat mai multe servere din comunitate!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.