db.Sahara

[Propunere] Efect Grupuri de membri

11 postări în acest topic

Grupul Girls au acele inimioare,care parerea mea este ca au ceva profund,ceva ce iti schimba putin vizibilitatea ca idee sau ca judecata. Propun ca acest echilibru de culoare galbena,verde sau rosie default sa fie in  echilibru cu celelalte care au ceva in plus. Girls,de exemplu, nu imi amintesc sa aiba contributia preponderenta cu a celor de voluntariat,asta poate putin dintr-un dezavantaj al celorlalte grupuri care se implica in partea cu forumul. Nu zic ca e ceva esential sau ceva ce tine de "putere sociala",dar eu zic ca ar trebui ca fiecare grup de membri sa aiba ceva autentic,nu doar culoare.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pff,te mutam la fete,vrei ))) ?
Eu sunt multumit si cu culoare.
Contra...nu face.
@Nyn3 intelesem ce vrea el:)) dar nu vad un rost...

Partajează acest post

Link spre post

Proxy,n-ai înțeles ce a vrut sa spună. El vrea ca fiecare grup de membri sa aiba ceva diferit si nou pe langa culoare. 

Eu unul sunt pro.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, Nyn3 a spus:

Proxy,n-ai înțeles ce a vrut sa spună. El vrea ca fiecare grup de membri sa aiba ceva diferit si nou pe langa culoare. 

Eu unul sunt pro.

Din moment ce tu ai facut propunerea de pe contul lui, nu iti mai da cu parerea.

Partajează acest post

Link spre post

No, ca tot e un topic pe tema asta, vin si eu cu o... idee

Propun sa se adauge niste "iconite" pentru fiecare grad (sau aproape fiecare) Aceste iconite sa fie afisate in fata numelui cu respectivul grad.

In legenda, ele vor arata asa:

Cei cu gradul respectiv, vor arata asa:

Mie personal mi-ar place sa avem asa ceva, ar da un plus la vedere. :-?? 

Voi ce parere aveti?

Partajează acest post

Link spre post

Am avut idei comune si am scris-o din contul lui ca el era in Grecia,iar el mi-a oferit acces.

Cat despre propunerea lui Adi,ar fi bun ceva original.

Nu stiu ce ati inteles voi din "idei comune",dar eu ma refer strict la parerea mea de care vorbeste four.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 23 minute, Ď&Ť a spus:

Voi ce parere aveti?

Pro.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 43 minute, Nyn3 a spus:

Am avut idei comune si am scris-o din contul lui ca el era in Grecia,iar el mi-a oferit acces.

Cat despre propunerea lui Adi,ar fi bun ceva original.

Ati avut idei comune , ti-a dat acordul,contul bun dar din moment ce tu ai venit cu propunerea scriind-o de pe contul lui de ce ai m ai lasat un post cu sunt pro de pe contul tau ?  =]]]]]] 

Cat despre ideea lui Adrian sunt pro

Nyn3: Poate reusesti sa faci putin distinctii de ideologii diferite. Odata ce nu stii discutia noastra,nu vad de ce tragi tu o judecata simpla.Am avut idei comune,el m-a  rugat sa postez ideea din contul lui si atat.Si vezi ca e "mai",daca tot te amuza situatia.

Technicolor : E destul de clara situatia, nu am nimic impotriva ca tu ai postat de pe contul lui , si da ma amuza dupa cum am spus si mai sus,nu stiu  de ce ai mai postat si de pe contul tau. Mi-ai facut o impresie proasta inca de la inceput de cand mi ai dat ban de 2 ori aiurea pe motiv wall,asta e o alta poveste. Nu stiu de ce toti te idolatrizeaza asa mult.

Nyn3: Foarte bine ca ma judeci,mai ales intr-un spatiu virtual. Dincolo de avatare si de nick-uri suntem oameni,iar tu ai reusit sa imi oferi o eticheta care induce orice scop intr-o ipocrizie. Pace si calm in continuare! :)

Partajează acest post

Link spre post

Gradele Fondator, Co-Fondator si Administrator au efect pentru ca sunt cele mai mari grade, formeaza echipa de coordonare; VIP pentru ca este un grad special oferit doar castigatorilor de concursuri si persoanelor retrase din staff; Girls pentru ca sunt fete si nu va mai ganditi la teoria aiurita ca femeia este egala barbatului; 1TAP si WINNER 1v1/2v2 pentru ca sunt castigatorii competitiilor de cs 1.6

Vom accepta maxim propunerea lui D&T.

Partajează acest post

Link spre post

Bun ca sa fie clarificata situatia ,eu sunt in concediu ,aici semnalul wi fi este groaznic,vorbind cu @Nyn3 ,discutand aspectele astea ,am venit cu propunerea ,lui i s a parut ok si a mai adaugat ceva .Asa ca pentru a evita orice pierdere de timp sau eroare din cauza situatiei ,,dramatice" in care ma aflu,i am oferit lui acces avand deplina incredere in caracterul lui ,si strict pt aceasta postare . Acum apelez la cei care caută râca,sa o discute in alta parte ,pana la urma aici a fost facuta o propunere nu un motiv sa ne sariti noua in cap .Multumesc anticipat! 

P.S.: Mersi Adi ,ideea ta e mult mai constructiva !!!

Partajează acest post

Link spre post

Hai sa ne dam si noi cu parerea ideea lui D&T e perfecta .

Dar ca o idee exagerata hai sa punem si pt fiecar grup de admini ai serverelor in dreptul numelor ceva specific modului de server nu ca nu ar aparea sub poza de avatar dar na sa zicem si sa aiba pt fiecare server pe care admin cate o iconita ce ziceti ? :))) =)) 

P.S. Bineinteles ca glumesc cu ideea dar mie unu mi se pare destul de ok si asa fara toate efectele si etc 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum