Sari la conținut
MRWALKIE

[War] [Respins] [Cerere acesse] D z e k o

Recommended Posts

Nume :     Dumitru                                                                                                                                                                                                              

Nick :     D z e k o (cu asta joc acum) cu totii stiti ca schimb des numele dar sunt activ zi de zi de dimineata pana seara . voi incerca sa pastrez un nick de acum inainte                                                                                                                                                                                                               

Vârsta :  16                                                                                                                                                                        

SteamID numeric (obligatoriu Steam On):    STEAM_0:0:174929931                                                                                                                                                      

Link GameTracker cu orele/activitatea pe server (minim 30 ore si activitate saptamanala buna) :     12 , 3   Mai sunt multe ....                                  

Experienţă : Stiti voi

Motiv : Ajutor,acum chiar aveti nevoie... promit ca de data asta va ajut. daca de celelalte ori am incercat si nu mi-a reusit reiesind cu remove acum voi incerca sa fiu mai serios si sa vad lucrurile altfel...

Ai citit regulamentul?: Da

@kz1m1r daca tot ai dat contra,argumenteaza-ti raspunsul...

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti prea vulcanic, imediat cum ai vazut contra vrei sa stii de ce, dar motivele lui sunt clare, nu crede ca meriti.

Eu iti dau pro, dar nu stiu daca te ajuta stiind cum adminezi.. Mult succes iti doresc.:-)

Partajează acest post

Link spre post

Promisiuni peste promisiuni, nu am dat wipe degeaba.

Ai avut sanse nenumarate, la cat esti de copil, nu o sa mai ai functie prea curand aici.

Si nu ... nu am nevoie de asemenea "ajutor".

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.