Sari la conținut
Venom

db.Sahara | #71

Recommended Posts

Nyn3: Salut,Tommy!

db.Sahara: Salut,Sebi!

Nyn3: Ce ne poti spune despre tine(de baza)?

db.Sahara: Pai sunt nascut in Bucuresti si momentan locuiesc aici. Ca si meserie sunt ospatar. Imi place foarte mult sa rad impreuna cu lumea(dupa cum sti) si sunt foarte muncitor.Si desigur,imi mai place absolut tot ce fac la momentul actual in aceasta comunitate cat si in afara.

Nyn3: Care sunt asteptarile tale salariale?

db.Sahara: Hmm,iti place sa abordezi tare omul,haha. Pai intotdeauna tind la mai mult,nu ma multumesc cu putin,iar veniturile trebuie sa fie corect proportionale cu munca pe care o prestez.

Nyn3: Care sunt punctele tale forte?

db.Sahara: Trebuia sa ajungem si aici intr-un final. Pai as putea spune ca sunt muncitor,imi place absolut tot ce fac,sunt de incredere si eu ,cel putin,ma consider amuzant.

Nyn3: Crezi ca ospataria este munca ta de aur sau ai si alte arii de activitate salariala?

db.Sahara: Intotdeauna mi-a placut sa lucrez cu oamenii,dar nu,nu o consideer munca mea de aur. Pe langa aceasta deprindere,am aptitudini in contabilitate si in domeniul managerial.

Nyn3: Foarte bine! Daca in munca pe care o faci,trebuie sa comunici cu oameni,care sunt reperele sau punctele tale pentru a te integra intr-un grup? Am inteles ca amuzamentul este una dintre calitatile tale,dar banuiesc ca ai si alte parti ale charismei care te ajuta. Care sunt acelea?

db.Sahara: Ca sa mai glumim putin,mi se zice des ca "zambetul" meu intotdeauna atrage oamenii de partea mea. :)

Nyn3: Cum iti ocupi timpul liber?

db.Sahara: Hmm,timpul meu liber este putin,dat fiind programul incarcat de la munca,dar incerc cat mai mult sa fac sport,asta insemnand sala. De sportul de performanta m-am lasat.

Nyn3: Ce sport de performanta practicai?

db.Sahara: M-am axat pe inot aproximativ 10 ani si polo 2 ani.

Nyn3: Bun,bun. Pai am lamurit cum sta treaba cu activitatile tale. Acum spune-ne ceva despre definitia fericirii!

db.Sahara: Definitia mea pentru fericire...la mine se aplica cand efectiv imi las gandurile sa zboare.E o senzatie care ma multumeste sufleteste.Reusesc sa ma relaxez total. Pentru altii probabil un Lamborghini e mai usor,dar eu sunt de moda veche.

Nyn3: Simplist. Foarte autentic! Dar cu dragostea cum crezi ca sta treaba?

db.Sahara: Reusesti sa ma fac sa rosesc intotdeauna,Sebi. :) Lasand gluma la o parte,dragostea este destul de simpla,contrar ceea ce ar spune marea majoritate. Trebuie sa creezi o armonie intre 2 persoane si sa o mentii. Vorba aia,trebuie sa traga amandoi in aceeasi directie,ca sa miste "caruta".

Nyn3: Spune-mi cativa prieteni de ai tai cu care ai interactionat fata-n fata,dar care sunt si pe forum!

db.Sahara: Aici intervine o problema. Intotdeauna mi-am dorit sa ma intalnesc cu acesti oameni minunati de pe forum care au ajuns sa faca parte din viata mea de zi cu zi,dar mereu a intervenit cumva "distanta".

Nyn3: Cum ai ajuns sa cunosti forumul Fioriginal? Ce te-a adus alaturi de noi?

db.Sahara: Sunt destul de vechi in aceasta comunitate,cel putin,de pe serverele ei de cs de aproximativ 3 ani. Nu aveam cont pe forum inainte,dar odata cu trecerea zilelor,am ajuns sa ma atasez de tot ce inseamna fioriginalul si,de aceea,am facut pasul de a ma implica pe forum.

Nyn3: Ce schimbari doresti sa efectuezi acum cu noua ta functie si in ce punct vrei sa ajungi cu evolutia gradului?

db.Sahara: Pai actuala mea functie este moderator. Activez la muzica si ma simt ca un DJ. Incerc mereu sa pun muzica pe care o ascult eu si care consider ca este agreata de ceilalti membri. Imi doresc extrem de mult sa ajung Moderator Global pentru a ma implica peste tot si sa aduc ceva nou care sa conteze mai usor si mai mult in fata oamenilor.

Nyn3: Spune-mi cateva persoane de pe forum cu care te intelegei si de ce!

db.Sahara: Cu absolut toti. Primul in lista este Slaiphar.El mi-a descoperit potentialul si mi l-a exploatat ; practic m-a luat sub aripa lui. Iar cu restul ma inteleg bine. Sa nu uit de tine si de @four. care m-ati invatat multe lucruri aici pe forum si va sunt vesnic indatorat. Va multumesc!

Nyn3: Acum vreau sa iti imaginezi un panou retrospectiv cu toate cunostintele pe care le-ai adunat in decursul acestor ani(de la nasterea ta) si sa imi spui care este filozofia ta care te indruma in timp,principiul tau care te anima si care-ti sustine picioarele pe pamant.

db.Sahara: O sa-ti raspund foarte simplu si scurt. Faptul ca respir,sunt sanatos si fac absolut tot ce imi place,ma tine in viata si imi da energie sa continui.

Nyn3: Si ultimele 2 anomalii cu care vreau sa iti tai respiratia sunt: Spune-mi un lucru creativ care ti-a adus schimbari in viata si cu ce fel de ingrediente preferi sa devorezi o pizza! :))

db.Sahara: Un lucru creativ? Cartea. Pizza? Atata timp cat vine cu o bere rece alaturi,sunt pentru orice ingredient. :))

Nyn3: De incheiere,ce parere ai despre acest interviu si ce nota ii acorzi?

db.Sahara: Un interviu relaxant,as putea spune. 10 cu felicitari! Multumesc mult!

Nyn3: La fel! Salut,Tommy!

db.Sahara: Salut,Sebi!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.