Sari la conținut
Jică Măcelaru'

[Anunt] Recrutare moderatori

Recommended Posts

Salut!

Recrutam moderatori pentru urmatoarele categorii:

• Photoshop - trebuie sa aveti portofoliu, sa raspundeti la cereri si sa ajutati in caz ca se cer resurse ps
  • Steam - trebuie sa postati stiri, updateuri, reduceri, giveaways si sa-i ajutati pe cei ce cer ajutor acolo
  • Muzica - trebuie sa postati stiri despre lumea muzicii si hituri noi
  • Filme - trebuie sa postati filme noi, stiri despre lumea actoriei, eventualele noi lansari
  • Jocuri - trebuie sa postati stiri, jocuri noi, updateuri, fix-uri ale jocurilor
  • Sport - trebuie sa postati stiri din diferite sporturi
  • Interviuri - trebuie sa luati interviuri membrilor comunitatii
  • Topicul Saptamanii - trebuie sa postati cate 1 topic pe saptamana

Trebuie sa veniti aici cu reply cu categoria la care doriti sa fiti moderator, va voi evalua si tot in acest topic va voi raspunde cererii dvs cu acceptat sau respins.

Pentru o categorie puteti aplica cati doriti.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sport , daca doriti !

Mai mult cunosc fotbalul echipe , trasferuri etc. Dar si pe alea din strainatate, daca este necesar si din tara.

Partajează acest post

Link spre post

Salut şi biiiiine v-am regăsit. Ciudat că postez aici , hă ? Aş dorii să-mi încep de-ale experienţei la categoria fotoşop. Portofoliul e gata în seara asta , după ce mai fac update în creaţiile mele. Eventual .. logo-ul îl voi face şi-l voi preda personal domnului Four. E puţin .. mâh greuţ dar îmi voi pune burta la tastatură. Atâtea promisiuni şi vorbe dulci of.. Le las pe altă dată , deocamdată trăiesc doar la acţiuni ! Pup dulce.

Partajează acest post

Link spre post

sunt nou pe comunitate,vreau moderator la potoshop,MAI AM CATEVA LUCRARI DE FACUT SI TERMIN PORTOFOLIU

Editat de BOY's

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum