6 postări în acest topic

Salut oameni frumoși. A sosit momentul să fac un pas important în viață, de aceea nu o să mai am timp de comunitate. Am stat ceva să mă gândesc la asta...dar până la urmă am luat decizia de a mă retrage. Îi mulțumesc lui Syko pentru că a preluat toată munca noastră, a celor din trecut...și că încă își face treaba în continuare. 

În caz că aveți nevoie de ajutor, majoritatea știți unde să mă găsiți. Atenție, doar ajutor, nu mă întorc.

Ultima decizie luată a fost down-ul la Four care sper să rămână până își revine din visat. 

Mulțumesc tuturor pentru tot, sunteți minunați!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mult succes in ceea ce doresti sa faci!:ymhug:

Partajează acest post

Link spre post

Tinem legatura, oricum erai ocupat din fire.

Sper sa-ti iasa treburile asa cum iti doresti ;)

Partajează acest post

Link spre post

Postat (editat)

Si uite asa trece timpul si noi crestem, evoluam, timpul de-o lume virtuala e tot mai mic si intr-un final o lasam de o parte definitiv, asta-i evolutie !

Sincer, nu-mi pare deloc rau ca te-ai retras, asa cum nu o sa-mi para rau de nici unul dintre voi, nici de mine, atata timp cat alegem viata reala in detrimentul celei virtuale, din punctul meu de vedere e un pas in fata !

N-are rost sa-ti zic etc bla bla bla, ca noi ne auzim si prin alte mijloace !

TITAN pe viata !

P.S: Alegeti mereu viata reala, nu cea virtuala, un joc e un joc, un forum e un forum, la un moment dat se termina si tu ramai cu...? Cu nimic ! Razi, bucura-te, distreaza-te, traieste-ti tineretea, traieste-ti viata, viata reala ! Cand stai la o bere si te gandesti ce-ai facut, sa-ti vina zambetul pe buze si sa-ti zici in gand "A fost frumos, dar nu e gata, mai pot, mai fac !"

Editat de Slaiphar

Partajează acest post

Link spre post

Daca și tu pleci ... :-s

Mult succes Alex, sa ai mult succes in viitor, să reușești în viață. Și mulțumesc pentru tot sprijinul și mi-a făcut plăcere să te cunosc și să colaboram

Slaiphar a spus totul. Mai adevarat și mai bine de atat nu se putea :))x_x

Partajează acest post

Link spre post

Mult succes, ai facut ce trebuia.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum