9 postări în acest topic

Capat de drum

Server cunoscut ca si dr.fioriginal.ro sau pe vremuri drx.devil.ro, a ajuns la final.

Toti administratorii au ajuns sa isi preocupe timpul cu alte activitati mai importante in viata lor, este timpul sa ne luam ramas bun.

Motivele sunt clare : serverul era construit pentru un numar ridicat de playeri pentru cs 1.6, datorita trecerii timpului acestia au scazut drastic in fiecare luna. Cum toti administratorii am ramas in lipsa de timp nu am reusit sa reformam serverul in felul in care acesta sa mearga si fara jucatori... din pacate staff-ul nostru s-a dorit a fi format din persoane atat active cat si inteligente, de asta poate o parte din ultimele persoane ajunse in staff aveau un deficit clar de inteligenta. 

Cum am spus, serverul isi va lua acum adio, dupa 4 ani de activitate.

2013-2017

Voi ruga un administrator sa pastreze acest topic chiar si cand categoria nu va mai exista, deoarece vreau sa postez tot in acest topic tot serverul la momentul actual, cu toate parolele si sursele si fisierele.

Good News : Dr.FioriGinal.Ro nu moare de tot, ne vom muta pe CS:GO. Aceasta va fi urmatoarea noastra miscare : portarea unui server de CS 1.6 pe CS:GO.

Voi lasa topicul deschis pentru comentarii.

ADDONS COMPLET DR.FIORIGINAL.RO: https://ufile.io/6korv

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie unu imi pare rau sincer, oarecum acesta a fost server-ul pe care am stat cel mai mult din comunitate :)) 

Daca pe CS:GO va fii ca si pe 1.6, atunci abia astept. :) 

Partajează acest post

Link spre post

Postat (editat)

Se pare ca asta e sfarsitul, oricum @VrînceanAlex.lüxor , am vazut toata munca, pasiunea si timpul depus de tine in acest server de la inceputul lui pana la sfarsit, ai facut o treaba minunata cu toate pluggin-urile create pentru a satisface dorintele playerilor. 

Unele persoane nu meritau sa fie in staff, asta a adus si la pierderea playerilor si in + cs 1.6 e mort...

Editat de FluxSow

Partajează acest post

Link spre post

Ete na,chiar imi pare rau,bafta in continuare.

Partajează acest post

Link spre post

:( sad story

Partajează acest post

Link spre post

Bai luxore voiam si eu sa intru din nou dupa nu stiu cat timp si tu inchizi sv ma...

Partajează acest post

Link spre post

Revin si eu pe cs go. din aia 4 am fost si eu 2 aici, yaaaaaay

Partajează acest post

Link spre post

ruso , nu-mi vine sa cred
esti incredibil
ce gluma buna

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.