Download CS 1.6 FioriGinaL.Ro

ScufitaRosie

[WAR][ACCEPTAT][Cerere unban] ScufitaRosie

29 postări în acest topic

1 oră în urmă, Raressss a spus:

Stai ca eu nu inteleg ceva, nu vreau raspuns aici ca sa nu facem spam. Dar de ce in primul wg pus de anca spune wallhack dar nu arata de unde vine acel wallhack si la al 2lea wg tot de anca pus apare lafel numai ca arata si cfg-ul de data asta. Adica s-ar putea spune ca este o eroare de la wg?

Mie mi se pare, in primul rand, o tampenie sa scrii "possible wallhack". Asta ce naiba inseamna? Fratilor, e posibil sa aiba wall, da nu se stie, hotarati voi daca ii dati sau nu.

Atata timp cat eu abia mi-am luat cs-ul de la warzone, nu are niciun dll model sau cfg schimbat sau executabil mai stiu eu de care, de unde iese wallul asta :)). Ma rog, e un mister pt mine.

Slaiph, ms pt interventie, tu, dintre toti ma cunosti de cel mai mult timp si cred ca stii cel mai bine cum am tratat cat am fost admin codatii si ce parere am avut despre ei. Ma opresc din a mai da reply aici. Astept o decizie finala. Scuze de spamul de pana acum

Pace.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, din moment ce ai rezolvat problema cu wg-ul, o sa poti juca pe server. Dar nu uita: DEMO ON si sa nu vad vreodata alt CFG in modulele tale, oricum cfg-urile nu fac decat sa va incurce si din aceasta cauza nu apare progresul.

UNBANED!

Partajează acest post

Link spre post

I-am scos eu.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.