Sari la conținut

Recommended Posts

Nyn3 : Salut!

Ď&Ť Salut!

Nyn3 Care este numele tau originar,cati ani ai si de unde provii?

Ď&Ť : Ma numesc Adrian,am aproape 17 ani si locuiesc in Bucuresti.

Nyn3 Care este cea mai mare pasiune a ta?

Ď&Ť : Pff...cam complicat. :)) Imi place sa fac multe lucruri si sa incerci ceva nou. Cum ar fi:gatitul,gaming-ul,iesitul in aer liber. Cam atat imi vin in cap momentan.

Nyn3 : Care este lucrul pe care ai vrea sa-l vezi schimbat la oameni?

Ď&Ť :  Comportamentul.

Nyn3 : De ce?

Ď&Ť Unii se cred mai sus decat restu' si se cam uita de respect.

Nyn3 : Care este rutina ta zilnica?

Ď&Ť Ma trezesc dimineata,ma pregatesc(dus,mancat,imbracat),ma duc la liceu pana la 2-3,vin acasa stand 2-3 ore sau dormind,apoi ma pregatesc pentru a doua zi...teme,invatat.

Nyn3 :  Care sunt valorile tale?

Ď&Ť   Pai din moment ce ma pasioneaza gatitul,cam atat ar fi,nu prea am gasit o valoare principala in acest moment.

Nyn3 :  Mhm. Daca nu ti-ar fi frica,ce ai face? De exemplu,imagineaza-ti ca esti batran,aproape pe patul de moarte si-ti privesti toata viata in retrospectiva. Care sunt riscurile pe care ti-ai dorit sa nu le eviti?

Ď&Ť   Daca nu mi-ar fi frica,probabil as fi sarit cu parasuta sau as incerca bungee jumping. Or,as face ceva foarte hardcore.

Nyn3 : Ce faci atunci cand iti incepi ziua prost?

Ď&Ť Stau retras de restu' lumii.Din moment ce am inceput o zi proasta,e o zi proasta si nimic nu merge.

Nyn3 : O abordare interesanta. Nu vrei sa-i molipsesti. Citesti carti? Daca da,spune-ne ce carti citesti!

Ď&Ť   Nu citesc de placere,citesc cand trebuie,deci in general nu prea citesc.

Nyn3 : Care sunt pentru tine cele mai importante calitati ale unei femei?

Ď&Ť Sa stie cum sta treaba cu viata...daca stii cum sa treci prin ea,esti partial pregatit pentru aproape orice.

Nyn3 : Hai sa vorbim despre forum. Cum ai ajuns sa fii un membru al acestei comunitati?

Ď&Ť Eram un pleb si jucasem cs. Pe-atunci eram paralel cu orice. Aveam un cs mai stricat,asa ca ma baga pe servere random si am ajuns pe serverul de jb.Dupa o vreme,am decis sa fac cerere de admin,undeva prin 2013.Dupa 4 cereri respinse,am ajuns admin. Am ramas pe forum de-atunci. Desigur,dupa am aflat de dr si mi-a placut...iar am facut cerere de admin. Am ajuns co-owner pe server. Apoi au fost niste neintelegeeri,dar tot am ramas aici. :))

Nyn3 : Interesant. Si ce persoane au avut o influenta buna asupra ta?

Ď&Ť Persoanele cu care ma intelegeam bine erau claw,yusaku,anca,luxor,four. si multi altii de pe jb.Unii dintre ei au plecat,dar tot mai tinem legatura.Imi place sa tin legaturi cu persoanele importante.

Nyn3 :Ai renunta la functia pe care o detii acum?

Ď&Ť Nu. Atat timp cat imi place ce fac in aceasta functie,nu am de gand sa renunt. Poate o sa avansez,cine stie,dar am maitrecut in grad mai mare si nu a mers,asa ca nu ma mai grabesc.Stiu ca in vara nu o sa am timp de mai multa treaba decat am acum,asa ca stau la mine aici. :))

Nyn3 : Care este sectiunea ta favorita si de ce?

Ď&Ť Daca ar fi sa exclud Photoshop,ar fi Social si Cunoastere. Acolo poti afla chestii noi,ceea ce pentru mine e fun.

Nyn3 : Povesteste-ne un eveniment amuzant petrecut pe forum!

Ď&Ť Regret sa spun asta,dar nu prea stiu unul. Unul frumos era in trecut,cand erau multi pe chat si discutatu despre chestii,si ma amuzam citind.

Nyn3 : Pai cam atat de spus. In rest,fii tu o enigma! :) Ce parere si ce nota ii acorzi interviului?

Ď&Ť 10. A fost un interviu fain,mie mi-au placut intrebarile si faptul ca mi-am adus aminte de timpurile vechi pe forum.

Nyn3 : Multumesc! Sanatate!

Ď&Ť : La fel si tie! O seara buna! :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact așa am ajuns și eu pe comunitate , dar mai târziu, iar eu am descoperit drx, nu dr. :)) 

Fain interviul.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.