Sari la conținut

Recommended Posts

Nyn3 : Salut,24Ghz!

24Ghz. : Salut,Nyn3!

Nyn3 : Ce ne poti spune despre tine(de baza)?

24Ghz. : Pai sunt elev la Liceu Tehnologic Elena Caragiane din Tecuci, locuiesc in Movileni ,am o varsta de 18 ani fara 3 luni , un fost dependent,si am o inaltime de 1.79. Mai sunt si paranoic, impulsiv, invidios, obsesiv, razbunator, posesiv, suspicios.

Nyn3 : Defineste-mi termenul de "fost dependent".

24Ghz. : Dependenta de droguri grele si letale gen Spice-uri.

Nyn3 : Cum arata viata ta in acest moment?

24Ghz. : Pai viata mea in acest moment este ca sunt rupt de realitate. :D

Viata mea in momentul de fata mai arata si fericire, chiar daca am si momente grele.Pot zice ca e destul de ok.

Nyn3 : Ce ai face daca nu ti-ar fi frica de nimic?

24Ghz. : Pai sincer sa fiu,as sparge o banca.

Nyn3: Frumoasa imaginatie. :))

Ce anume din ce faci nu te plictiseste niciodata?

24Ghz. : Pai prima si prima data este satisfacerea de ai vedea pe altii cum se oftica din cauza mea in jocuri !

In al doilea rand, ascultatul melodiilor.

Si in al treilea rand, bucuria de a trai periculos.

Nyn3: Pentru ce crezi ca ar trebui sa iti faci mai mult timp si nu poti?

24Ghz. : Pai  cred ca ar trebui sa imi fac mai mult timp pentru a sta cu parintii si sora mea, pentru ca timpul trece enorm de repede si  cu totii mergem pe drumuri diferite,asa ca e mai bine sa fac cumva sa imi fac mai mult timp acum,decat mai tarziu.

Nyn3: Ce faci atunci cand esti trist?

24Ghz. : Pai nu fac ceva special, pur si simplu fumez o tigara si ma bag la somn.

Nyn3: Cand ai facut ultima oara ceva nou?

24Ghz. : Acum 1 luna.Si acest nou este ca am renuntat la unii prieteni. ;) 

Nyn3: Ce te entuziasmeaza?

24Ghz. : Faptul ca maine trebuie sa am trezesc la ora 11. Ma doare inima deja.

Nyn3: Care este motto-ul tau?

24Ghz. : "Aminteste-ti trecutul si planuieste-ti viitorul,dar traieste pentru azi,caci ieri deja a trecut si maine s-ar putea sa nu mai vina niciodata."

Nyn3: Un mesaj pentru prietenii tai?

24Ghz. : Daca nu se vede , se aude fratilor. :)

Nyn3: Care e talentul tau natural?

24Ghz. : Citesc oamenii ca pe niste carti.

Nyn3Iti selectezi atent prietenii?

24Ghz. : Nu selectez oameni , ce om normal face asta? Viata nu e un casting.

Nyn3: Niste principii de ale tale?

24Ghz. : Nu te supune.
Nu exista lideri.
Nu inchide ochii la minciuni.
Banii nu inseamna "totul".
Gandeşte.
Citeste.
Nu-ti vinde sufletul.
Carpe diem.
Pune-ti intrebari.
Tv-ul e o mizerie.
Crede doar ce vezi si ce poți atinge.

Nyn3: Ai frustrari?

24Ghz. : Da am. Sunt un om foarte frustrat. Sunt frustrat din cauza copilelor de 13 ani ,care se imbraca numai in ciuda si umbla pe jumatate dezbracate,iar cand te uiti la ele,se iau de tine ca "de ce te uiti asa" ? Cred ca sunt cel mai frustrat om jur. E foarte triistt . Si mai sunt frustrat pentru ca avem o tara de c**at si foarte inapoiata , suntem cea mai de c**at tara din  UE cu cele mai mari datorii. Mai sunt frustrat din cauza bisericilor , cum  sa faci catedrala neamului  auziti si voi cu 200.000.000 € cand sunt sate in Romania fara curent electric si retele de apa , ce  inseamna asta? Sunt frustrat pentru ca romanii sunt cea mai pr**sta natie de pe globul asta pamantesc , in proportie de 90% nu au educatie , si ma refer la vremurile astea noi. Sunt cel mai frustrat om , jur. 

Nyn3: Cum iti vezi moartea?

24Ghz. : Daca nu ma omoara gloantele , ma omoara anii.

Nyn3: Citesti carti? Daca da,ce carti?

24Ghz. : Da, citesc, carti psihologice.

Nyn3: Sunt persoane pe forum a carei influenta a fost pozitiva?

24Ghz. : Da, cu totii, dar sunt doar 5-6 care iti ofera influenta foarte buna. Nu dau nume,dar sper sa se simta ;)

Nyn3: Dar negativa?

24Ghz. : Nu!

Nyn3: Ce te fasineaza?

24Ghz. : Tot ce este ilegal si oamenii!

Nyn3: Ce nota acorziacestui interviu si ce parere ai?

24Ghz. : Un interviu foarte interesant, mi-a facut placere sa raspund la aceste intrebari si pot spune ca merita nota 10. Iti multumesc ,Nyn3! Ai respectele mele.

Nyn3: Acest interviu a avut intrebari random. Tin sa precizez acest lucru,deoarece oameni pot fi cunoscuti si altfel.

Salut,24Ghz!

24Ghz. : Salut,Nyn3!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Okey.

Am inteles ca ai fost dependent de droguri, ma bucur ca ai fost pentru ca eu consider drogatii niste idioti.

Nu sunt de-acord cu tine la capitolul tara noastre e de c***t. Eu am o parere mai pozitiva despre tara noastra :))

E bine ca esti suparat pe chestiile inutile care se fac pentru tara noastra, dar trebuie sa fii si pozitiv ca, odata la nu stiu cat timp, se face si un lucru bun. 

Bun interviul, dar te-as sfatui, doar un sfat, sa pui si intrebari obijnuite, daca ii place ceva, ce nu-i place. Eram interesat ce mancare prefera sau ce culoare ii place :))

Dar bine ca macar face cineva interviuri si mi-a placut ca ai intrebat cine vrea sa i se ia interviu ;)

Partajează acest post

Link spre post

Chiar am vrut sa pun intrebari obisnuite,dar nici nu stii ce se afla in spatele acestui interviu. =)))

Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post
Acum 18 ore, Nyn3 a spus:

Cred ca sunt cel mai frustrat om jur. E foarte triistt . Si mai sunt frustrat pentru ca avem o tara de c**at si foarte inapoiata , suntem cea mai de c**at tara din  UE cu cele mai mari datorii. Mai sunt frustrat din cauza bisericilor , cum  sa faci catedrala neamului  auziti si voi cu 200.000.000 € cand sunt sate in Romania fara curent electric si retele de apa , ce  inseamna asta? Sunt frustrat pentru ca romanii sunt cea mai pr**sta natie de pe globul asta pamantesc , in proportie de 90% nu au educatie , si ma refer la vremurile astea noi. Sunt cel mai frustrat om , jur. 

Te subscriu.

Doar ca nu tara asta e de cacat. Lumea a inceput sa fie stricata si se strica din ce in ce mai mult si nu doar in tara asta ci peste tot. Si te contrazic la treaba cu prostia. Iti spun sigur ca daca ti-as aduce 100 de romani vs 100 de spanioli, rusi ce vrei tu, romanii sunt mai ageri si mai deschisi la minte. Nu ne subestima. Si eu sunt dezgustata de cate vad in tara dar asa e cam peste tot. Oricum gandeste-te ca la noi inca e ok in comparatie cu alte tari unde se intampla si mai si. So...bucura-te inca :)) 

Cat despre biserici mi-e sila sa ma gandesc la tema asta. Multi le-au transformat in altceva sa puna monopol si nu mai sunt doar lacasuri unde sa te rogi, sa simti prezenta lui dumnezeu si sa ofere ajutor, ci sunt doar pe interes si sa suga bani. La ce sa fie biserica mare sau aurita sau mai stiu eu ce? Doamne minti inguste. Nu am auzit pana acum sa se doneze la biserici pentru cei saraci. Cel putin la mine nu si sunt destui. Cer donatii doar pentru biserica si atat. Asa cum sunt partidele inutile, dupa interes, nimic bun sa ofere si aparute ca ciupercile dupa ploaie asa vad si bisericile. Intr-adevar ce ai zis tu de biserica aia chiar e foarte trist si de plans :-j Dar cum am zis nu doar la noi exista asemena cazuri. Ortodocsii si catolicii nu prea suntem cu modestia. Ridicam sute de biserici care mai de care sa arate bine de parca asta ar conta.

In rest e interesant cum gandesti. Uite asa mai cunosti omul. Imi place motto-ul tau si bine ca ti-ai revenit cu picioarele pe pamant si te-ai lasat de ceea ce iti facea rau.

Nu a sunat prea bine cum a inceput asa direct dupa "salut" cu "ce ne poti pune despre tine" :)) Per total bun :D 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.