TheGodDmX

[FGL] [Respins] [Cerere DNS] Jb.Fioriginal.Ro

2 postări în acest topic

# DNS DORIT: Jb.Fioriginal.Ro
# IP:
92.114.32.84
# PORT:27015
# SLOTURI: 32
# HOST:CsHost.Ro (MY HOST)
# TIPUL JOCULUI: Counter - Strike 1.6
# MODUL SERVERULUI: JaillBreak
# VECHIME SERVER:+1 luna
# MEDIA PLAYERILOR PE ZI: Redeschis 10/16
# LINK GAMETRACKERhttp://www.gametracker.com/server_info/92.114.32.84:27015/
# OWNERI SERVER (link catre profilul de pe forum): EU
# CE SUBFORUMURI VREI LA CATEGORIE: Regulament+info server | Anunturii | Cereri Acces | Reclamatii | DOWN AND UP | BAN LIST | Cerere UNBAN  | CONTACT FOUNDER | COS DE GUNOI

kifqzwX.png Informatii despre tine:           

- Varsta, localitate, ocupatie si o scurta descriere. Nu ne intereseaza istoricul de la nastere, ci cateva cuvinte despre cine esti tu.
Raspuns: 20 ani , Localitate : jud maramures , oras : Baia Sprie  | Sunt un baiat de treaba , calm de felu meu , muncitor 

- Provenienta banilor pentru plata hostului. Nu suntem de la politie, dar vrem sa stim sigur ca aveti bani sa platiti si lunile urmatoare.
Raspuns:Hostul nu e o probleme e de la hostul meu + am banii din munca , donatii de pe sv daca o sa fie , dar o sursa e sigura munca :3

- O descriere cat mai completa a experientei in domeniul jocului pentru care doriti sa creati serverul. Vrem sa ne asiguram ca viitorii parteneri sunt capabili sa isi administreze serverul.
Raspuns: Serverul ruleaza pe un addons jaillbreak . JAILLBREAK - Este un mod bazat pe un penintenciar ex . Gardienii (CT) care au microfon trb sa deie comenzi Prizonieriilor (TE) , Prizonierii trebuie sa asculte de simon sau sa evadeze etc..

- Motivul pentru care vrei sa intrii cu serverul in comunitatea FioriGinaL.Ro si nu alta. De cand esti membru, de unde ai auzit de noi, parerea pe care ti-ai facut-o pana acum despre noi.
Raspuns: Pentru ca este o comunitate cu vechime si mi se pare ca a-si avea sanse cu popularea serverului , nu mai stiu sincer de cand sunt membru , despre com am auzit de cand era vechiul jb on si m-am gandit sa reinviu jb-ul chiar daca nu am accelasi addons dar pot sa spun ca va fi cam la fel

- Prin ce metode ai de gand sa populezi serverul.
Raspuns: BOOST | RECLAMA 

- Asteptari de la noi.
Raspuns : Sincer de la com nu am prea multe asteptarii e destul de buna.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@TheGodDmX, cererea inca este incompleta, iar conditiile de la pct. 5 nu sunt in totalitate respectate.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.