Sari la conținut
Venom

Joker` | #67

Recommended Posts

Nyn3: Salut!

joker`: Salut!

Nyn3: 1.Ce ne poti spune despre tine(de baza)?

joker`: Sunt serios.Cred ca glumele pe care le fac sunt serioase. Nu-mi plac mofturosii,fitosii si oamenii care se cred mai presus. Sunt sportiv,imi place mult sa fac sala...si...nu prea mai sunt cum eram inainte. Cica sunt schimbat.

Nyn3: 2.Cu ce doresti sa te ocupi in viata?

joker`: Pana acum ceva timp,voiam sa fiu programator,sa ma ocup de domeniul IT,dar intr-un fel nu cred ca ma mai pasioneaza acest lucru. As vrea sa fiu,nu stiu...instructor la o sala sau sa continui in acest domeniu,sport,performanta.Poate ma voi apuca serios de box.

Nyn3: 3.Care sunt punctele tale forte? Dar cele slabe?

joker`: Hm,imi place sa domin si sa ma impun,dar pun multe lucruri la suflet,iar daca nu sunt de acord,o fac in felul meu.

Nyn3: 4.Te consideri o persoana de succes?

joker`: Nu.

Nyn3: 5.Ce doresti sa creada ceilalti despre tine?

joker`: Nu prea as vrea sa impun cuiva ce sa creada despre mine,fiecare are dreptul la o parere.

Nyn3: 6.Esti superficial cu oamenii?

Nyn3: 7.Care este filozofia ta personala?

joker`: Nu prea stiu ce sa spun,nu cred ca am una.

Nyn3: 8.Ai animale totemice? Daca da,spune-ne cate ceva despre ele.

joker`: Hm,da,este capra,animalul de companie al satanei.

Nyn3: 9.Unde te vezi peste 5 ani?

joker`: Unde sunt si acum...in Romania,orasul natal. Probabil,cum am spus mai sus,instructor la sala.

Nyn3: 10. Ce ai invatat din greselile tale?

joker`: Ca nu trebuie sa renunt niciodata,in nicio situatie,oricat ar fi de dificila.

Nyn3: 11. Defineste-mi iubirea.

joker`: Nu pot face acest lucru pentru ca nu prea se aplica la mine.

Nyn3: 12.Care-i bautura ta preferata?

joker`: Am 2,Finlandia si Angelli.

Nyn3: 13.Care este ultima carte citita?

joker`: Povestea lui Harap-Alb.

Nyn3: 14.Zi-mi 3 locuri pe care ti le doresti sa le vizitezi. De ce?

joker`: Nu sunt genul care sa calatoreasca,dar daca sap adanc,cred ca ar fi in Dubai,deoarece imi place constructia terestra,locuintele,cladirile si strazile in desert;China,sa vad si sa alerg tot Marele Zid Chinezesc;Bora Bora,aici as vrea sa locuiesc intr-o casuta direct in apa.

Nyn3: Exoticule! 15.De ce ai ales aceasta  comunitate?

joker`:J ucam pe DR.FIORIGINAL.RO,dar nu aveam cont pe forum. A fost ceva intamplator,a urmat sa aduc un server?(CSX),am luat grad,am continuat si tot asa pana acum.

Nyn3: 16. Ai renunta vreodata la functia pe care o ocupi pe forum?

Nyn3: 17. Ce schimbari doresti sa-i faci forumului(psihic)?

joker`: Momentan,sa-l populez mai mult decat este.

Nyn3: 18. Care este sectiunea ta favorita si de ce?

joker`: Filme,vizionez foarte multe filme,diferite genuri si cred ca avem ce invata din ele.

Nyn3: 19.Povesteste-ne despre o propunere sau o idee pe care ai facut-o/spus-o si care a dat roade in cadrul comunitatii.

joker`: Nu imi aduc aminte cand am facut ultima propunere in cadrul forumului sau ce propuneri am mai facut. Am cam actionat de capul meu dupe ceva vreme,dupe ce am luat Administrator,dar asta nu inseamna ca am facut ceva gresit.

Nyn3: 20.Povesteste-ne un eveniment amuzant petrecut pe aceasta comunitate.

joker`:Impreuna cu Alex,voiam sa ii dam gradul de Administrator lui qRs,dar inainte de asta,am zis sa facem putina caterinca,asa ca ii ziceam lui qRs ca ii las CSX-ul sa se ocupe de el,apoi Alex a zis ca-i lasa cs-ul. El nu stia ce sa faca asa ca ne-a parat lui Syko. :))

Nyn3: 21. Cam atat de spus,restul sa ramana un mister. Pentru incheiere,as dori sa lasi o parerea acestui interviu,cum a decurs si ce nota ii oferi.

joker`: Mi-a placut faptul ca nu a fost vechiul si plictisitorul model care incepe asa "Cum te numesti,cati ani ai si unde locuiesti?" si ca ai pus diferite intrebari care iti dadeau de gandit.Ce nu mi-a placut a fost faptul ca intrebarile sareau prea evident de la un domeniu la altul,pe la inceput,dar la final a fost bine. O nota? 10. Esti un intervievator bun.

Nyn3: Multumesc! Am zis sa trec la intrebari total diferite,deoarece voiam ceva nou. Cand iei un interviu,nu iei un prolog si epilog de psihologie,de aceea am zis sa fie aleatorii. Multa sanatate! :)

joker`: Salut! :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.