Download CS 1.6 FioriGinaL.Ro

four.

[FGL] [Anunt] Recrutari Moderatori

41 postări în acest topic

1. Trebuie sa fi activat cat de cat la categoria la care doriti moderator.
  2. Trebuie sa aveti un numar de posturi acceptabil.

Respins momentan.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

# Nume si prenume: Butnarasu Claudiu
# Varsta: 16
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Photoshop
# Aplic pentru moderator la categoria: Photoshop
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?: Da
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Am mai avut designer  pe alte comunitati,daca trb le zic in pm.
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Eu as vrea sa dau putina viata categoriei Photoshop deoarece observ ca activitatea la acea categorie este foarte slaba
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA

Si am vazut ca trb si niste creatii pt comunitate:

Logo:

v1: QsPPz4w.png

v2: NdG34ci.png

No-avatar:

Lmqp6xo.png

Banner:

y7joO5H.png

Editat de Fin

Partajează acest post

Link spre post

Acceptat!

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume: Cristi Mataca
# Varsta:17
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?:Nu am facut la nici-o categorie,dar daca este nevoie voi face.
# Aplic pentru moderator la categoria:muzica
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?:Da
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad):Nu
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?:Muzica te relaxeaza.
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA / NU / PAREREA DVS. Da,sunt deacord.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 27 minute, Rustacu a spus:

# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?:Nu am facut la nici-o categorie,dar daca este nevoie voi face.

Serios ? Vrei moderator pe ochi frumosi sau ... ? [-(

De la mine ai un warn :ymsmug:

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume:Dascalu Alex
# Varsta:13
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Photoshop, si pe alte sv.
# Aplic pentru moderator la categoria:Photoshop
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?:Da
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad):Am designer pe alta comunitate.
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?:Eu as vrea sa se faca eventuri pe categoria Ps,cum ar fi  cine are 10-20 posturi la portofoliu sa primeasca un avatar/semnatura,pentru "atragerea" membrilor sa zicem in categoria Ps.
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: Da

Logo:

Spoiler

FaBPwhA.png

Spoiler

v1: A6bXQF9.png

v2: AhdZ98S.png

Banner:

Spoiler

RXheJYO.png

Editat de ★★RedLionYTB★★

Partajează acest post

Link spre post

RESPINS!

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume: S. Vasile
# Varsta: 21 ani
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Respawn(cel mai intens), Discutii si voie buna CS 1.6, Resurse Counter-Strike. 
# Aplic pentru moderator la categoria: Chestionare CS 1.6 
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?: Da.
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Pe aceasta comunitate, nu.
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: As dori sa o pun intr-o lumina noua, nu pot spune ca s-au incalcat reguli ale forumului in acea sectiune dar pot spune cu siguranta ca nici nu se va intampla asta. Iar mai departe pot spune ca voi incerca pe cat posibil sa cresc activitatea acestei sectiuni. Multumesc anticipat!
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA

Partajează acest post

Link spre post

Acceptat, stiu ca te vei tine de treaba. Succes!

Partajează acest post

Link spre post

Nume si prenume: Remus Tudor
# Varsta: 18 ani
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: dr.fioriginal.ro /1337 clan / photoshop /
# Aplic pentru moderator la categoria: Photoshop 
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?: Da..
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): da , fost designer
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Nu vreau sa schimb nimic , totul e bine , dar trebuia schimbata activitatea , o sa aduc eu niste baieti , daca mai dau de ei sa activeze pe sectiune , si ii rog pe toti membrii sa vina cu o cerere , acolo , sunt dispus sa fac orice pentru membrii acestei comunitati . 
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: da

Partajează acest post

Link spre post

Postat (editat)

# Nume si prenume: Adrian Radu
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Muzica
# Aplic pentru moderator la categoria: Muzica
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Da, am mai fost moderator
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Pai nu am ce sa schimb , totul este pus la punct , doar ca m as ocupa cu inchiderea vechilor topicuri , postarea a mai multor melodii/versuri/etc..
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: Da, sunt de acord

Daca voi fi acceptat, promit sa fiu activ si responsabil, voi face zi de zi posturi si nu voi mai da gresi! 

Editat de Killa

Partajează acest post

Link spre post
Acum 15 ore, FiNNNuTzu^^ a spus:

Nume si prenume: Remus Tudor
# Varsta: 18 ani
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: dr.fioriginal.ro /1337 clan / photoshop /
# Aplic pentru moderator la categoria: Photoshop 
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?: Da..
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): da , fost designer
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Nu vreau sa schimb nimic , totul e bine , dar trebuia schimbata activitatea , o sa aduc eu niste baieti , daca mai dau de ei sa activeze pe sectiune , si ii rog pe toti membrii sa vina cu o cerere , acolo , sunt dispus sa fac orice pentru membrii acestei comunitati . 
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: da

Acceptat!

Acum 11 ore, Killa a spus:

# Nume si prenume: Adrian Radu
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Muzica
# Aplic pentru moderator la categoria: Muzica
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Da, am mai fost moderator
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Pai nu am ce sa schimb , totul este pus la punct , doar ca m as ocupa cu inchiderea vechilor topicuri , postarea a mai multor melodii/versuri/etc..
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: Da, sunt de acord

Daca voi fi acceptat, promit sa fiu activ si responsabil, voi face zi de zi posturi si nu voi mai da gresi! 

Nu ai activitate la acea categorie. Iti dau 24h sa vad cu ce ne incanti. Apropo, daca te apuci sa postezi, vezi ca nu ai doar muzica de postat, ci si chestionare, discutii, stiri etc. Succes

Partajează acest post

Link spre post

@Killa, ultima ta sansa, nu o da in bara.

Partajează acest post

Link spre post

Postat (editat)

# Nume si prenume: Motricală Tiberiu
# Varsta: 16 ani
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Deși nu sunt în număr uriaș, în special am făcut la Hardware și Muzică
# Aplic pentru moderator la categoria: Hardware, Software, Telefoane Mobile
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Grade am mai avut, slavă domnului, doar că nu în comunitatea aceasta.
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Aș vrea să revigorez aceste categorii, încercând să fac utilizatorii forumului să apeleze cât mai des la ele, aducând noutăți din lumea tehnologiei și oferind sprijin membrilor ce vor cere sfaturi/ajutor.
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA, doar să mi se spună cine este moderator acolo.

Editat de TibyXD

Partajează acest post

Link spre post

Activează mai mult pentru a fi cunoscut de majoritatea membrilor comunității și fă mai multe posturi.

RESPINS!

Partajează acest post

Link spre post

Suntem in cautare de moderatori dornici sa ajute comunitatea si membrii acestora!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum