Sari la conținut
Jică Măcelaru'

[FGL] [Anunt] Recrutari Moderatori

Recommended Posts

Salut.

Comunitatea Fioriginal.Ro cauta moderatori pentru categoriile libere prezentate in acest topic: CLICK
De asemenea, aici aveti o lista cu categoriile frecventate si care ar merita sa fie readuse la viata:

- Chestionare CS 1.6
- Hardware PC
- Software PC
- Telefoane mobile
- Photoshop
- Interviuri
- Topicul Saptamanii
- Muzica
- Filme
- Sport

Inainte de a face cerere trebuie sa luati la cunostinta si sa respectati urmatoarele cerinte:

1. Nu trebuie sa aveti avertismente la activ.
  2. Nu trebuie sa aveti o reputatie negativa.
  3. Trebuie sa cunoasteti si sa respectati regulamentul.
  4. Trebuie sa aveti vechime pentru a sti cum functioneaza lucrurile in cadrul acestei comunitati.
  5. Trebuie sa fi activat cat de cat la categoria la care doriti moderator.
  6. Trebuie sa aveti un numar de posturi acceptabil.
  7. Trebuie sa aveti o gandire matura.
  8. Trebuie sa scrieti corect gramatical.

# Nume si prenume:
# Varsta:
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?:
# Aplic pentru moderator la categoria:
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?:
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad):
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?:
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA / NU / PAREREA DVS.

* Moderatorii se vor alege la sfarsitul campaniei si/sau in timpul campaniei.
* Faceti cererile in acest topic.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

# Nume si prenume: Marin Sebastian
# Varsta: 17
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Cunoastere/Respawn
# Aplic pentru moderator la categoria: Cunoastere
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?: Da
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Nu am avut
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Sa readuc la viata ce este mort,sustin foarte mult originalitatea si vreau sa ajut la dezvoltarea psihica a acestui forum
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?:Da ( DA / NU / PAREREA DVS).

Partajează acest post

Link spre post
Acum 11 ore, Nyn3 a spus:

# Nume si prenume: Marin Sebastian
# Varsta: 17
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Cunoastere/Respawn
# Aplic pentru moderator la categoria: Cunoastere
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Nu am avut
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Sa readuc la viata ce este mort,sustin foarte mult originalitatea si vreau sa ajut la dezvoltarea psihica a acestui forum
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?:Da ( DA / NU / PAREREA DVS).

Acceptat! 

Mult succes! :-)

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume: Radu Adrian
# Varsta: 16
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Muzica
# Aplic pentru moderator la categoria: Sport
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): DA , am avut moderator , la categoria "MUZICA" si am renuntat pentru ca am avut niste probleme cu scoala!
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: totul este OK, doar ca eu as venii cu idei noi , etc..
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?:  DA

Partajează acest post

Link spre post

Ai mai avut moderator si nu prea te-ai tinut de treaba. La fel si cu categoria Mafia FGL, ai facut cateva posturi si asa ai lasat-o.

Astept pareri de la @Anca, @qRs. si @Shadow. in legatura cu cererea lui BaTman. (Pro/Contra)

Anca: Nu

qRs: Contra, imi pare rau, ai mai avut sanse si ai gafat.

Shadow.: Contra, a spus qRs motivul.

joker` : @BaTman, parerile colegilor mei spun totul. Respins.

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume:Mihai,cel de familie, nu cred ca e asa important.
# Varsta:18
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?:Photoshop.
# Aplic pentru moderator la categoria:Design.
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?:Postari nu prea am..
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad):Am mai avut si super-moderator pe o comunitate,si in photoshop am destula.
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?:Sa mi-o desfasor prin moderatie,si sa ajut la categoria respectiva.
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA / NU / PAREREA DVS.Nu/deoarece mai e doar un designer.

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume:  Mehelean Radu
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: ,  RS 
# Aplic pentru moderator la categoria: Muzica

# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?:  da
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): nu am avut!
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Maresc activitatea
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA / NU / PAREREA DVS.  da

Editat de (ex)Radu

Partajează acest post

Link spre post

Tu ai spus ca ai postat.

# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: ,  RS si Muzica

Nu asa ai spus? :-)

Cu parere de rau iti spun ca nu esti pregatit sa faci parte din staff-ul FioriGinaL.ro deoarece nu indeplinesti cateva cerinte printre care si cerinta nr. 5.

Respins.

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume:Daniel Florian
# Varsta:16
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?:La Loto Servere,dr
# Aplic pentru moderator la categoria:Sport
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?:Da
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad):Nu am avut
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: N-as schimba nimic ca vad ca arata bine am Activitate as da orce sa ajut forumul si daca nu reusesc merit remove
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?:DA / NU / PAREREA DVS.

DA

Partajează acest post

Link spre post

"N-as schimba nimic ca vad ca arata bine am Activitate as da orce sa ajut forumul si daca nu reusesc merit remove"

->

"N-as schimba nimic deoarece vad ca arata bine. Am activitate, as da orice sa ajut forumul si daca nu reusesc, merit remove."

Nu crezi ca este mai corect asa? Zic sa respectam totusi cerinta 8.

Fa, te rog, cateva posturi la categoria Sport sa vad cum te descurci. 

Partajează acest post

Link spre post

Respinge-mi nu-s inca pregatit.

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume: Baicu Bogdan
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Photoshop, Dr
# Aplic pentru moderator la categoria:Photoshop, vreau designer(Nu am gasit la photoshop sa aplic o cerere, sper ca nu sunt but sa gresesc)
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Da..administrator, dar nu pe aceasta comunitate.Btw stiu cum sa mananca mcp si acp.Si designer da .
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Hm..as vrea sa schimb destule la categoria aia, dar vedem pe parcurs.
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: Desigur, trebuie sa colaboram :)

Editat de swide.

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume: Coza Adrian
# Varsta: 15
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: Filme mai exact -Actiune- si la sectiunea alocata server-ului JB.
# Aplic pentru moderator la categoria: Filme
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?: Am putine, inafara faptului ca sunt membru de 4 zile pe comunitate.
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): La activ, detin functia de Manager al serverului JB.
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: As dori sa adaug un regulament acelei sectiuni, si sa modific putin modelul.
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: Da, sunt de acord.

Partajează acest post

Link spre post
  1. Trebuie sa aveti vechime pentru a sti cum functioneaza lucrurile in cadrul acestei comunitati.
  2. Trebuie sa fi activat cat de cat la categoria la care doriti moderator.
  3. Trebuie sa aveti un numar de posturi acceptabil.

Momentan respins.

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume: Teodorescu Alin
# Varsta: 19
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?: La CATEGORIA SPORT .
# Aplic pentru moderator la categoria: SPORT
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad): Am mai avut moderator sau super moderator pe alte comunități :)
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?: Sportul e o latura care poate influenta pe oricine , ținând cont că și eu practic footbalul am cunoștințe în domeniu foarte mari , și noroc de tatăl meu , de mic m-am uitat la toate sporturile posibile și am să propun sa se adauge alte sporturi in comunitate .
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA / NU / PAREREA DVS. : Aici rămâne și la părerea celorlalți moderatori , dacă sunt primit e bine , dacă nu... O să lupt pentru asta.

Partajează acest post

Link spre post

Tinand cont de faptul ca dupa ce te-ai inregistrat, te-ai acomodat, ai facut ceva posturi si dupa ai venit cu cererea; nuam vazut sa fi creat probleme; de la mine ai PRO.

Astept si parere de la @Anca, @qRs., @Shadow.

Shadow: Pro.

Anca: pro

Partajează acest post

Link spre post

# Nume si prenume:Cristea Alexandru Madalin
# Varsta: 17 ani
# La ce categorii ati facut posturile pe care le aveti?:Nu am facut la nici o categorie, dar daca voi fii acceptat voi face.
# Aplic pentru moderator la categoria:MUZICA.
# Aveti posturi la categoria la care doriti moderator?:dA
# Experienta anterioara(daca ati mai avut grad):Nu.
# Ce ai vrea sa schimbi sau cum ai vrea sa iti desfasori activitatea?:Muzica schimba vieti.
# Daca aplicati la o categorie care are deja moderator, va trebuie sa va consultati cu acesta pentru eventualele modificari. Sunteti de acord?: DA / NU / PAREREA DVS. : Da sunt deacord, vom avea o intelegere ce si cine va pune postul respectiv sau altceva si aia e.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.