Sari la conținut
Marian

Claudia | #63

Recommended Posts

Interviu cu Claudia (Clau23 <3)

Buna! Cum te numesti, cati ani ai si de unde esti?

Salut! Ma numesc Claudia Elena, am 14 ani si sunt din Galati. Vorbind despre locatia mea, Galati ii tot ce vreau sa mentionez.

Stiu ca mai ai un frate. Cum il cheama, cati ani are?

Il cheama Mario, are 12 ani. Dar nu e singurul meu frate. :))

Cati frati ai?

Inafara de el, mai am 1 frate mai mare si 2 surori.

Cum te intelegi cu ei? Cu care dintre ei te intelegi cel ma bine?

Ceilalti frati ai mei sunt in Anglia, sunt persoane mature acum, nu vorbesc cine stie ce cu ei, ne intelegem bine. Cu fratele meu mai mic, Mario, nu prea ma inteleg deloc.

Cu parintii tai cum te intelegi?

Foarte bine. Ma iubesc foarte mult si eu ii iubesc pe ei, de asemenea.

Cu ce iti umpli timpul liber in afara de forum si de serverul de JB?

Imi place foarte mult sa cant, sa ascult muzica. Ies cu rolele sau cu bicicleta, mai ieseam si cu niste colegi de clasa...

La ce liceu ai vrea sa mergi? Sau la ce profil?

Nu m-am gandit la asta cu liceul prea mult... mai am timp sa ma gandesc.

Ai vreun talent ?

Talent, talent... cred ca talentul meu e cantatul.

Ce fel de muzica iti place? Care este muzica care o asculti cand esti trista, pentru a te inveseli putin?

Imi plac toate genurile muzicale, inafara de manele sau muzica populara. In general, ascult orice mi se pare ca suna bine. Am o formatie preferata... The Script.

Cand sunt suparata, ascult orice.

Ai vreun idol in viata?

Nu, chiar mi se pare stupid sa idolatrizezi pe cineva, e exagerat. Insa, sunt foarte multe persoane pe care le apreciez, pe care le admir. Nu stiu exact, dar pentru mine ,,a aprecia/ a admira'' si ,,a idolatriza'' sunt lucruri extrem de diferite.

Ma refer la o persoana care te-a influentat intr-un fel in viata. Prieteni/Parinti/Bunici/etc.

Nu. De ce ti-ai idolatriza parintii, prietenii sau buncii? Mai degraba sa ii iubesti, sa ii apreciezi sau sa ii admiri, asa cum am spus mai sus. Cand ai spus de idol, m-am gandit... chiar la niste vedete, la alt fel de persoane...

Ce parere ai despre prietenii care "te injungie" pe la spate?

Mi s-a intamplat si mie. Nu stiu, sunt niste persoane care nu mai merita deloc increderea ta. Chiar se intampla sa imi fac prieteni foarte usor, dar renunt tot la fel de usor la ei ,,daca ma tradeaza''.

Sunt dezamagita pe moment, apoi ma gandesc la ceea ce au facut. Imi trece instant, nu ii mai pot numi ,,prieteni''.

Te atasezi repede de persoane?

Da, chiar ma atasez repede de persoane. Dar la fel de repede cum ma atasez, la fel de repede poate sa-mi si treaca. :)) Depinde... daca nu sunt cum credeam, sau ceva de genul asta.

Care a fost momentul in care ai fost cea mai fericita?

Cand, in sfarsit, parintii mei au fost de acord sa ma lase la cursuri de chitara, m-am rugat cam mult timp de ei... :))

Care este cea mai mare teama a ta?

Nu stiu exact... mi-e teama de esesc.

Cum ai descoperit comunitatea FioriGinal?

Stiu ca vara trecuta, cand m-am reapucat de cs, frati-miu se juca pe server-ul de Jb. Sincer, uram server-ul asta, nu intelegeam modul deloc, ma enerva asa tare. :)) Dupa a inceput sa imi placa chiar foarte mult, eram foarte activa si mi-am facut cont pe forum numai sa fac cerere de admin. Cu ocazia asta, am aflat si de celelate servere si... atat. :-?

Cu cine te intelegi cel mai bine de pe comunitate? Dar cine te enerveaza?

Cu cine ma inteleg cel mai bine? Ma inteleg bine cu toti, nu e nimeni care ma enerveaza. Ma inteleg, in special, cu cei de pe Jb. :)) Ilusion, ma' nigga.

Care sunt jocurile tale favorite?

Pe PC? Counter Strike.

Crezi ca exista persoane pe comunitate care sunt suparate pe tine din cauza ca esti Fondatoare a serverului JB?

Nu stiu, nu-mi pasa absolut deloc.

Nu e problema mea daca e cineva invidios, problema lui.

Daca ai putea obtine Moderator-Global fara a fi Moderator, ai incerca sa faci o cerere?

Ăăăăă... nu.

Daca ai fi Fondator/Administrator pentru cateva ore, ce ai schimba pe forum?

De ce as primi Fondator sau Administrator doar pentru cateva ore? :)) Nu stiu, nimic. N-as putea schimba nimic. Mie mi se pare totul ok. :))

Aceasta a fost ultima intrebare. Ai vrea sa le transmit ceva Originalilor?

Vreau sa le multumesc ca mi-au citit interviul, sper sa nu se fi plictisit sau ceva. :)) Sanatate!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, Marian a spus:

Ilusion, ma' nigga.

WTF =)) .Chiar ai spus asta in interviu? Nu creeed =)) 

App mai stii cand ai luat Moderator? M-ai lasat singur cu globalu :(  :)) 

Editat de Illusion

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.