Sari la conținut
Jică Măcelaru'

[Forum.FioriGinaL.Ro] Pareri despre membrii staff-ului FioriGinaL.Ro

Recommended Posts

Salut, dorim sa vedem parerile utilizatorilor despre staff-ul comunitatii, dar si pareri intre membrii staff-ului. Oricine poate posta. Va rog sa nu aduceti injurii sau cuvinte care ar putea provoca cearta. Fiti sinceri, insa in limita bunului simt. 

Sunt sigur ca pe unii administratori nu ii cunoasteti deoarece nu au mai activat de foarte mult timp.

FONDATORI

Syko →

CO-FONDATORI

four. →

ADMINISTRATORI

Anca →

qRs. →

Nyn3 →

CO - ADMINISTRATORI

-

MODERATORI GLOBALI

NoSkillJustHax →

Adrian →

ruuk →

MODERATORI 

db.Tommy →

PROXY@FGL →

AKAYZ →

Skynox →

drag0nel →

VrînceanAlex.luxor →

DESIGNERI

Ď&Ť →

FluxSow →

ruuk →

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FONDATORI

Alex - mult mai de treaba inainte, prin 2012-2013

Syko - am observat ca este foarte strict

ADMINISTRATORI

Devil - inima forumului

Anca - a trecut prin multe dar a ajuns sus intr-un final

сℓαω - el crede ca totul se invarte in jurul lui

CO - ADMINISTRATORI

Shadow - il cunosc de pe DR, un baiat de treaba, isi merita functia actuala

qRs - la fel ca Shadow, exceptand partea cu DR-ul

MODERATORI GLOBALI

Ilusion [G] - am vazut ca se descurca binisor

Inkyz.- - fii mai atent pe forum, ai avut multe gafe dar nu majore

MODERATORI

lüxor - nu prea am ce sa spun aici.. raman parerile de pe serverul de DR

daVidy - ti-ai cam batut joc de cand ai luat mod-ul, dar nu a fost extrem de grav, ai potential

Swag|M| - foarte matur pentru varsta lui

Shen - imatur, multe lucruri pe care le spune nu au niciun sens si pare ca le face doar pentru +1

-rTg- maEstrOo - de trea... nu, absolut deloc

DESIGNER

SPEED ;o - certaret

Reso#Tupeu. - alt certaret

Caffrey - descurcaret si linistit din ce am observat (EDIT, a aratat ca si el este ca restul, pacat, las si parerea veche ca sa doara mai mult)

flapjackk - din nou, alt certaret

Sectiunea de designeri castiga deplasat in parerile proaste, revizuiti-va comportamentul.

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - De treaba

Syko - Nu prea il cunosc, doar odata l-am auzit pe teamspeak, avea accent de englez :)

ADMINISTRATORI

Devil - Baiat de nota 10, stie cand sa fie serios sau glumet, nota 10 :ymhug:

Anca - Alta fata de nota 10 ma intelege mereu :))

сℓαω - Domnuuu' claw nu prea te-am mai vazut.

Mr2Peu - 

Extream -

gHΞv -

Gody -

retry - 

sonicx - 

CO - ADMINISTRATORI

Shadow - Baiat de treba, se tine de munca

qRs - Alt baiat de nota 11 :))

MODERATORI GLOBALI

Ilusion [G] - De treaba, p.s : cheama-ti silveri :))

Inkyz.- -

MODERATORI

lüxor - Cel mai bun scripter, baiat bun

blakku - Acctiv mai mereu

daVidy - Nu prea il cunosc

Swag|M| - De treaba

Shen - Cam copilas

-rTg- maEsTrOo - Nu imi place de el

Poison - Nu il cunosc

DESIGNER

SPEED ;o - Foaarte de treaba, dar cam cetraret

Reso#Tupeu. - Nu cunosc

Caffrey - Nu voi incerca sa-l descriu.

flapjackk - Certaret, dar de treaba uneori

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - stie cum sa se descurce cu oamenii, parca ar fi psiholog :)) foarte de treaba, intelegator, glumet, imi e drag

Syko - se implica foarte mult, stie multe, e foarte de treaba, ne intelege si ne ajuta pe toti.

ADMINISTRATORI

Devil - mai ia-ti o pauzaaa :)) e persoana care se implica in toate, munceste prea mult, e "multifunctional", pe toate le face. Talentat si.in ps...ce sa mai :)) Este intelegator, cat ma suparam pe el, tot m-a inteles

сℓαω - Ne e dor de tine :( cel putin mie. E foarte de treaba, nu prea isi bate el capul cu altii, e genul care nu tolereaza prostia si e un bun jucator de cs, nu prea ai sanse impotriva lui. Serios, imi place cum joci :))

Mr2Peu - nu il stiu cum a fost ca administrator, nu prea l-am prins, dar l-am cunoscut in afara comunitatii si este de treaba, glumet, te ajuta cand ai nevoie. Nu prea am mai vorbit demult :-?

Extream - Il stiu si din alta parte si de aici. O data am vorbit cu el, cand am vrut sa aplaneze un conflict dintre noi si ceilalti. Nu prea a vrut sa se bage. Ca administrator nu stiu cum a fost, nu isi facea cunoscuta prezenta niciunde

gHΞv - la fel, ne e dor de tine. Ai disparut dintr-o data :( De el mi-a fost "frica" cand am venit prima data, era foarte exigent si foarte activ. Era gm.parca pe atunci. Dupa ma obisnuisem cu exigenta lui :)) Este o persoana foarte de treaba, cu care se poate discuta

Gody - nu il stiu.

retry - nici atat

sonicx - nope :))

CO - ADMINISTRATORI

Shadow - isi face treaba foarte bine la categoria lui. Asta imi place ca de cand a luat gm, chiar si co-admin, el.tot are grija de categ lui. Ca persoana, nu prea s-a lasat sa fie "citit", nu prea se baga in seama, dar imi place. Isi vede de treaba lui si e linisitit. Gj. 

qRs - La fel ca la shadow+se implica mult si la teamspeak, a ajutat mult. Ca persoana, este foarte de treaba, are vocea ca a lui Regal :)) si imi place ca se poate glumi cu el.

MODERATORI GLOBALI

Ilusion [G] - Esti activ, ti-ai.luat un avant cand ai luat gradul.. :)) dar sa fii mai atent la posturi, esti gm acum. Fa-le utile, nu post hunt sa se vada ca activezi.

Inkyz.- - Il stiu "de mic copil" :)) de cand era la noi, la DR. Recent mi-a editat o editare sa si-o asume el. Asta mi-a cam schimbat parerea, mi-a dat impresia ca incearca prea mult sa isi arate activitatea, te straduiesti prea mult. Fa-o in limita bunului simt si ia-o incet, incet.

MODERATORI

lüxor - El e omul cu programarea. Isi face foarte bine treaba, toate postarile complexe si ordonate. Ca persoana e de treaba, inteligent, ambitios, ii place mult sa ajute, are momente cand ma supara, dar trece, mereu a trecut :))

blakku - isi face treaba bine la categorie. Chiar mi-a atras atentia o data ca am.postat 6 mel :)) Bravo. Ca persoana este de treaba, un pic cam suparacios, daca ar fi dupa el, toti ar pleca pt chestii marunte :)) se agita cam mult. In rest e o persoana cu care poti vorbi, stie sa asculte.

daVidy - Nu activezi deloc la categoria ta. Ai facut atunci cat sa iei gradul si dupa...Poate faci cumva sa nu il ai degeaba.

Swag|M| - Absent. Interviuri acceptabile. Succes si spor

Shen - Doar ce si-a luat gradul. Mult succes si sper sa nu mai fie probleme, sa te calmezi. Cum ti-am mai zis, nu mai esti un simplu utilizator acum, comporta-te ca atare. 

-rTg- maEsTrOo - Se ocupa de categoria lui, sper sa nu se lase, sa nu dispara subit. Suparacios, desi nu recunoaste ca se supara, nu-mi place cand vine mereu cu pâra la mine, nu prea stie sa isi vada greselile. Si imi da flood :(:))

Poison - Il cunosc de 3 ani si in realitate. Ca moderator, isi face treaba. Te asteptam sa revii si spor la munca. Ca persoana este foarte de treaba si cu bun simt.

DESIGNER

SPEED ;o - Speeedyy ma bucur ca ai revenit. Este talentat, se pricepe in PS, are lucrari foarte bune. Foarte de treaba, nu am avut vreodata probleme cu el.

Reso#Tupeu. - Cunoaste regulile, activeaza, are lucrari bune. Mult succes

Caffrey - Te superi cam repede, pari de treaba, ai lucrari foarte bune, imi place cum lucrezi si sper sa colaborezi cu noi in continuare.

flapjackk - Cam neatent. Mai ai totusi de lucrat dupa parerea mea, iti urez succes si ti-am zis mai multe in pm.

Cred ca am scris cel mai.mult :)) Nu am PC si ma plictisesc, am zis sa va plictisesc si pe voi :))

Devil: Zici tu? Citeste postul meu. :))

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - Nu-l știu.

Syko - Nu-l știu.

ADMINISTRATORI

Devil - Era mai de treabă când juca deathrun, acum încearcă să fie cât mai exigent și foarte bine face fiindcă el a rămas baza forumului.

Anca - Rasistă.

сℓαω - Exigent, administrator foarte bun.

gHΞv - Printre singurii administratori care-și dădea seama că în spatele utilizatorului se află o persoană.

CO - ADMINISTRATORI

Shadow - Eu îl știam când juca deathrun, atunci se lua după alții, acum nu știu. La categoria sa a decăzut iar Global nu prea se vede.

qRs - Nu-l știu.

MODERATORI GLOBALI

Ilusion [G] - Nu-l știu dar am observat că se implică.

Inkyz.- - a făcut doar posturi aiurea la categoria sa, ca MG este invizibil.

MODERATORI

lüxor - un ofticat.

Shen - un copil, ar trebui să asculte sfaturile utile și să nu mai pună botul așa.

-rTg- maEsTrOo - Nu-l suport.

Poison - foarte bun, își sprijină prietenii.

DESIGNER

SPEED ;o / Reso#Tupeu. / Caffrey / flapjackk - e praf toată categoria PhotoShop, designerii postează doar la cereri, la duele fac posturi aiurea fiindcă anulează duel după duel. Se împung unii pe alții fiindcă se cred designeri buni, dar marog.

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - E un baiat de treaba, foarte intelegator, incearca sa impace pe toata lumea. Inainte facea el treburile mele, dar nu asa cum le fac eu. :-) De fiecare data cand avea nevoie de ajutor nu ezita sa ma contacteze, iar eu nu puteam sa-l refuz deoarece nu aveam cum, tot ce imi cerea el sa fac, faceam cu drag, pentru el, dar si invers. Am vorbit si vorbesc mult cu el,  ne intelegem de minune. Am invatat multe de la el atat pentru si in cadrul forumului, cat si in afara. Tin sa-i multumesc pentru faptul ca fara el eu nu ajungeam aici. Sper sa-mi raspunzi la mesaje pe wapp ca de nu o sa-mi activez naibii o optiune si iti dau sms-uri de te plictisesti. :))

Syko - Imi place foarte mult faptul ca poti discuta cu el orice. Nu prea deschide el subiecte glumete, insa o fac eu. :)) De cand e aici ne-am ajutat unul pe altul cu forumul si a fost totul ok. O exceptie a fost cand am vrut sa schimbam interfata la categorii si nu am reusit, el a vrut sa o lase asa si nu imi placea, erau foarte multe subforumuri. Am schimbat-o inapoi si el iar la loc, apoi mi-a spus sa nu mai umblu acolo. Nu am mai umblat pana cand i-am cerut iar deoarece atunci stiam ce trebuie sa fac. :)) Vorbeste mereu cu calm si e foarte intelegator. Daca nu ar fi el, forumul nu ar fi in starea asta. Cheltuieste o groaza de bani pentru hostul serverelor (vreo 3), hostul forumului etc. E super de treaba, daca nu l-ati cunoscut inca, faceti-o, nu o sa va para rau. :-)

ADMINISTRATORI

Devil - Imi place foarte mult sa ma implic, sa fac ceva nou tot timpul. Multi spun ca sunt dur, don't worry, inainte si dupa ce am luat co-admin am fost si mai si. Neintelegeri grave am avut doar cu Yusaku. Ma injura, ma ameninta si in chat si in topicuri ascunse, dar asta nu m-a determinat sa renunt la forum sau la functia pe care o detineam. Nu ma simteam amenintat de el deoarece nu el m-a recrutat in staff, nu el imi dadea up-uri si niciodata nu am fost in subrodinea lui deoarece el niciodata nu a facut fata gradului de Administrator. 

Incerc mereu sa-i ajut pe toti, multi ma ignora sau incearca sa-mi dovedeasca contrariul, dar asta nu inseamna ca ar trebui sa ma simt amenintat de faptele lor. Pur si simplu fac doar ce sunt in masura sa fac.

Anca - E o persoana super de treaba. Incearca mereu sa ii impace pe toti. Multe retrageri le face din suparare, ca nu mai poate ca nu stiu ce. Ea are puterea sa reziste, insa nu vrea, lenesa. :)) O consider my big sister deoarece mereu m-a inteles, mereu m-a ascultat cand aveam ceva de spus (si eu la fel ;))). Da, am fost si suntem mereu in concurenta. Inainte mereu am fost in concurenta cu ea la grade cum a fost Alex si Claw :)) , acum cu cele intamplate pe forum. Amandoi ne suparam unul pe celalat, dar mereu unul dintre noi face ce face si trece. :)) De foarte multe ori ne-am "ciocnit", ea facea ceva si eu veneam peste ea sau invers. 

Mda.. am incercat acum sa vad de cand am inceput sa vorbesc cu ea pe wapp, dar dracu' mai stie ca am zeci de mii de mesaje cu ea. Niociodata nu am incetat sa vorbesc cu ea. Tot timpul vin cu cate o gluma, o faza mai haioasa, dar serioasa si ea imi spune ca nu vrea sa ajunga sa ne certam rau sa nu mai vorbim etc. Eu mereu i-am spus ca asta nu se va intampla, pur si simplu nu imi permit. Am un respect deosebit pentru ea si o voi considera mereu o persoana draga. :-)

сℓαω - El e o fire de obicei calma, mereu a incercat sa gaseasca o solutie rezonabila. De multe ori corecteaza userii cand au greseli gramaticale si tare ma amuza acest fapt. :)) Inainte se ocupa foarte mult de forum, dar in ultima vreme a cam disparut. Sa mor de nu te dau in cautare. :)) Am jucat foarte multe mix-uri cu el si da, nu prea avea sanse cu mine (invers, dar nu asta e important :))). Tin minte cum m-a atentionat o data ca o luam pe aratura cand am luat Co-administrator, ma bagam peste cererile de dns, staff, unde nu aveam treaba. :))  

gHΞv - O persoana de treaba, nu prea am vorbit cu el, stiu doar ca la inceput, cand am intrat cu primul server in comunitate ii tot ceream diverse forumuri la categorie, celalalt owner le voia sterse, eu le ceream inapoi pana mi-a spus ca sunt indecis. :))  La fel si el, disparut doar ca de mai mult timp decat Claw. :-)

Mr2Peu - Nu am avut sansa sa il cunosc.

Extream - La fel.

Gody - La fel.

retry - La fel.

sonicx - La fel.

CO - ADMINISTRATORI

Shadow - Tacut, nu prea spune multe decat "Salut" pe chat in rest doar pe forum. E activ, la fel de activ cum a fost cand a luat MG. Si da, asta l-a ofticat pe Zaytsev, ca ai luat MG si el nu. :)) Sincer sa-ti spun, chiar m-am bucurat ca am avut ocazia ca tu si qRs sa primiti co-admin. Succes cu el.

qRs - Prietene, stii ca eu si Alex te iubim, insa faza aia de pe steam nu va fi uitata niciodata, sa tii minte acele faze deoarece asa ai luat tu co-adminsitrator si imediat cum eu si Alex iti spuneam ceva tu repede te duceai si ne parai la Syko. :)) Nu-ti fa griji, eu eram cu Syko pe skype atunci si radeam de tine, no problem. =))Imi place faptul ca te ocupi de serverul de ts si de forum asa cum stii tu mai bine. :-) La fel si tie, succes cu functia.

MODERATORI GLOBALI

Ilusion [G] - Prea matur pentru varsta lui, dar asa cum am fost si eu, e si el. Vad ca ai inceput sa rascolesti lumea scripting-ului, e bine, dai mai departe. :-) Succes cu serverul si cu functia!

Inkyz.- - Incearca sa ai control asupra situatiilor, nu mai fi asa de inaripat. :-) E mereu nerabdator, "da am sanse sa iau MG", "pot face cerere de MG" .:)) Nu, nu poti face cerere de MG pentru ca ai deja. Iti urez mult succes cu el si sa il stapanesti bine.

MODERATORI

lüxor - O persoana foarte desteapta, de treaba si amuzanta care tot incearca cand are ocazia sa-mi dezvolte cunostintele in scripting si de-al dracu' nu vreau pentru ca stiu exact ce am nevoie. :)) Ceea ce face pentru serverul DR e ceva unic. Mereu are o logica care devine mai aparte cateodata. :))

blakku - Eu unul mereu il vad o persoana pozitiva, tot timpul spune lucruri adevarate despre o persoana doar ca o face fara sa se cunoasca. Mereu are cuvintele la el si e foarte de treaba.

daVidy - Ba sincer, nu te cunosc, nu stiu cum de te-am recrutat in staff. Scuze, doar glumesc. =)) Incearca sa-ti faci categoria mai plina de viata. :-)

Swag|M| - De treaba, am avut ocazia sa discut unele si altele cu el. Revino mai repede sa iei interviuri. :))

Shen - Putin cam vulcanic, nici bine nu a luat moderator ca o face pe moderatorul global. :)) Incearca sa nu te mai superi atat.

-rTg- maEsTrOo - La inceput am avut cateva neintelegeri cu el, le-am rezolvat, am inceput sa ne mai imprietenim, nu ca acum am fi ca 2 picaturi de apa, doar ca eu zic ca ne intelegem cat de cat bine. :-)

Poison - Ba nene, imi cer scuze, dar absenta ta nu am vazut-o si ti-am dat remove. :)) Nu iti fa griji ca ti-am dat gradul inapoi. Come back si deschide serverul de metin. :-)

DESIGNER

SPEED ;o - Are niste talente deosebite in PS. Toate parerile lui sunt de-a dreptul adevarate si crude. :)) Mai invata dr. Glumesc, e un jucator bun de dr.

Reso#Tupeu. - El e tipul omului realist din cate observ eu. :-) 

Caffrey - E foarte suparacios, una doua se intampla ceva si gata, scoate-mi gradul, inchid portofoliul, sunt ripper. :)) Ti-am mai spus, nu-ti rezolva singur problemele cand ai atatea persoane care te pot ajuta. :-)

sHoC - "Daca fac cererea de schimbare nick in 5 minute te uiti la ea?" :)) Repede acuza pe cineva fara dovezi. "Dom'profesor, ala copie." :))

Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, gata!

Partajează acest post

Link spre post

Devil - Cand am intrat in comunitate mi-se parea ca era chiar ca un "Devil"(mai ales poza ta :)) ). Apoi, dupa ce am inceput sa ma implic putin in comunitate (cu serverul si ca moderator)am aflat cate ceva despre el si mi-se pare o persoana de foarte de treaba, el este baza comunitatii.

Anca - De treaba, cu simtul umorului. Mersi pentru un-banu' ala.

сℓαω - A disparut fara urma.

Shadow - Cel care m-a ajutat cu serverul cand l-am bagat in comunitate. O persoana care isi merita gradul.

qRs - Nu prea il stiu... Am jucat cu el cs o data si joaca chiar bine :)) 

Ilusion [G] - Persoana cu care ma inteleg cel mai bine de pe comunitate. :) 

Inkyz.- - Glumet si cand nu prea e cazul, dar e ok. Joaca bine cs.

lüxor - Nu prea il stiu. Am folosit niste pluginuri facute de el pentru server. Pluginuri foarte reusite. Mersi:) 

blakku - Activ pe forum, iar din interviul pe care i l-am luat mi-se pare ca este un baiat de treaba.

daVidy - Cam enervant uneori. Ii place sa aiba rank mare pe orice server, chiar daca nu prea stie juca =)) 

Swag|M| - Am revenit, urmeaza sa ma ocup de concurs.

Shen - pauza

-rTg- maEsTrOo - pauza

Poison -pauza

Pe designeri nu-i stiu :| 

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - Nașpa, nu-mi place, este prea exigent și îmi strică toată distracția pe forum + că am auzit eu din surse sigure că este porc cu fetele etc...nesimțit tare.

Joking.

Salut, mă numesc Alex și activez pe aici din 2011. Iubesc comunitatea asta, este ca o casă pentru mine. În timp am reușit să fac multe pe aici și încă continui să muncesc alături de un staff capabil. Uneori sunt dur, iritant și sâcâitor dar vreau ca totul să iasă bine, de fire sunt perfecționist și duc asta la extrem. Iubesc oamenii, de tot felul, chiar și pe cei limitați, îmi place să îi învăț anumite lucruri, să le dau sfaturi, să-i consiliez și bineînțeles să-i ajut cu ce pot.

Nu vreau să îmi fac aici un portret scris, majoritatea mă cunoașteți, nu m-am schimbat :))

Syko - Un om vechi în această comunitate. Îl cunosc de când era admin pe CS... asta se întâmpla acum 3-4 ani. Un om dedicat muncii, foarte înțelegător și deschis cu persoanele din jurul său.  

Audy - Păi cum este posibil să-l uitați chiar pe el? Rămâne fondatorul de bază al acestei comunități chiar dacă nu mai face parte din staff. Să zicem că este fondatorul spiritual. Omul ăsta a creat această comunitate de la 0 și merită respectul tuturor. Ca persoană este foarte deștept și calculat, ca prieten este foarte de treabă, omul cu berea din gașcă dacă vreți :)) MNZ pe viață!

ADMINISTRATORI

Devil - Pfa, dacă eu sunt Batman pot spune că el este Superman. De când sunt aici nu am vazut om mai muncitor. Felicitări și ține-o tot așa, ai făcut o impresie bună încă de la început și toată lumea te respectă din cauza muncii de calitate pe care o faci. A și da, am să încerc să-ți răspund pe wapp când am timp și de ăla...pe grupuri dau doar seen, nu stau să citesc, persoanelor din privat le răspund când pot...am 2 job-uri, unul ziua, altul seara. Fac cu greu față.

Anca - Ms. Devil2 dacă vreți, la fel de muncitoare și implicată. Chiar dacă are un job, își face timp pentru comunitate și serverele pe care le deține. Are tot respectul meu pentru asta, este o persoana extraordinară cu un suflet frumos.

сℓαω - Pe el îl iubesc ca pe un frate, mi-a fost alături de la început, în continuare ne ajutăm cu tot ce putem etc. Ne înjurăm mereu [din dragoste bineînțeles :))]. Ce pot spune, ele este fratele meu din altă mamă.

Mr2Peu - Un om extrem de muncitor, activează de prin 2009 și pot spune că și-a dat viața pentru comunitatea asta.  Respectele mele.

Extream - Andrei, un om la fel de muncitor ca și Mr2Peu, un vechi administrator de bază al comunității.

gHΞv - Un om de nota 20, îmi pare rău că nu îi permite timpul să activeze.

Gody - La fel ca și Mr2Peu, Gody a fost aici încă de la început. Și-a dat viața pentru comunitate și o să rămână mereu în sufletele vechilor originali.

retry - Pfa, al 2-lea meu frate, extrem de muncitor, face parte din brigada veche și sincer să fiu, chiar îmi este dor de el.

sonicx - Sonicx este omul care a ajutat la crearea comunității, nu am apucat să-l cunosc deoarece nu a intrat niciodată, doar Mr2Peu se juca pe contul lui :))

CO - ADMINISTRATORI

Shadow - Extrem de muncitor, felicitările mele. Și-a câștigat respectul tuturor.

qRs - La fel ca și Shadow este extrem de muncitor și îmi place că mereu vrea să învețe ceva nou. Ai respectul meu!

MODERATORI GLOBALI

Ilusion [G] - Una dintre persoanele de bază, deși este destul de tânăr are potențial și pe viitor îl văd ajungând destul de sus.

Inkyz.- - Fix la fel ca și Ilusion.

MODERATORI

lüxor - O persoană de nota 20, foarte deștept și mereu are cuvintele la el. Îl respect foarte mult și știe asta.

blakku - Nu-l prea cunosc, din câte văd e activ.

daVidy - S-a maturizat foarte mult și a ajuns la o funcție importantă pentru comunitate. Felicitări, tot mai sus!

Swag|M| - Activ, îmi place de el.

Shen - Sincer să fiu, după schimbarea numelor chiar nu știu cine ești dar din cîte văd, faci o treabă foarte bună. Felicitări!

-rTg- maEsTrOo - Activ, continuă tot așa.

Poison - Cristi, ești un om cu suflet mare, muncitor și isteț. Tot așa!

DESIGNER

SPEED ;o - Prietenul meu de suflet alături de C0L4 și DEKLY. Nu știu ce mă făceam fără ei 3 :)) Este un băiat foarte talentat și descurcăreț. Are respectul meu!

Reso#Tupeu. - Un nou designer talentat și foarte activ, tot așa.

Caffrey - Din câte am văzut cunoaște toate secretele photoshop-ului. Felicitări, maestre!

flapjackk - Un designer excepțional, felicitări.

Partajează acest post

Link spre post
Citat

gHΞv - la fel, ne e dor de tine. Ai disparut dintr-o data :( De el mi-a fost "frica" cand am venit prima data, era foarte exigent si foarte activ. Era gm.parca pe atunci. Dupa ma obisnuisem cu exigenta lui :)) Este o persoana foarte de treaba, cu care se poate discuta

#anca: Miss u too girl, am disparut fara niciun motiv pur si simplu nu ma mai atragea, dar uneori mi-e dor de clipele alea. (eram bau bau comunitatii :))  ) , esti o fata inteligenta, te pup.

Ma bucur ca am cunoscut aici persoane speciale nu doar virtual, cu toate ca nu mai dau niciun semn de-o bere baaaa ( 2peu si Audy :))  )

Nu o sa dispar definitiv, mai urmaresc din cand in cand ce se intampla pe aici, vad persoane noi ceea ce este f bine, staff-ul trebuie updatat mereu :), va pup si mi-e dor de vremurile trecute.

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex -Un fondator experimentat si bun

Syko -Un fondator experimentat si bun

ADMINISTRATORI

joker` -Un baiat cunoscut si serios prin lume

Anca -O , fata serios cuminite si intelegatoare

сℓαω -Un baiat serios cu post-uri activitate cu servare pe comunitate

Slaiphar -Nu il cunosc

CO - ADMINISTRATORI

Shadow. -Un baiat serios

qRs. -Un baiat de treaba foarte de treaba

MODERATORI GLOBALI

Illusion -Un baiat de treaba si serios si activ

Inkyz.- -Nu il cunosc

MODERATORI

lüxor -Nu il cunosc

blakku -Nu il cunosc

daVidy -Nu il cunosc

Shen -Nu il cunosc

-rTg- maEsTrOo -Un baiat de treaba activ pe servare si pe forum

Poison -Mereu l-am vazut ca face lock si imi place de el

DESIGNER

SPEED ;o -Am auzit ca e de treaba

Reso#Tupeu. -Nu il cunosc

flapjackk -Un baiat de treaba si serios

Asta cred eu despre voi si pe uni nu i stiu as zice daca ias cunoaste.

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - Nu il cunosc

Syko - Un fondator de treaba si activ

ADMINISTRATORI

joker` - Un administrator foarte bun, care își merită gradul, se ocupa de forum aproape non stop , este un băiat super de treabă , un deținător de server bun si un admin la fel de bun ! Succes in continuare !

Anca - la fel ca si joker` , este o fata super de treaba , care știe de gluma si este foarte activ , m ai pe scurt , sora lui joker`, sunt amândoi foarte buni si își merită gradele si respectul tuturor!

сℓαω - nu prea am m ai auzit cn știe ce de el , dar este un băiat ok , un deținător bun

Slaiphar - Un administrator super de trb , activ si un deținător la fel de bun !

CO - ADMINISTRATORI

Shadow. - este unul dintre cei mai de treaba membrii ai comunității, merita gradul de Co Administrator pentru activitatea lui si pentru ca este un tip de treabă

qRs. - la fel ca si Shadow , un băiat super ok , care știe sa glumească si este activ

MODERATORI GLOBALI

Illusion - nu prea l am mai văzut sau sa mai fi zis cva , dar este un tip de treabă si se descurca ca Global Moderator

Inkyz.- - nu cunosc

MODERATORI

lüxor - Un moderator super de treaba , activ si îmi place felul lui de a fi , un tip calm si activ care ii placr sa ajute. In același tip este si un scripter si deținător foarte bun!

blakku - nu cunosc

daVidy - nu cunosc

Shen - este un băiat de treaba si ok

-rTg- maEsTrOo - nu cunosc

Poison - nu l am mai văzut de cva timp pe forum

DESIGNER

SPEED ;o - nu il cunosc

Reso#Tupeu. - nu il cunosc

flapjackk -nu il cunosc

Dragos : Euz mai anonim :))

Editat de Dragos

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex -

Syko -

ADMINISTRATORI

joker` -

Anca -

сℓαω -

Slaiphar -

CO - ADMINISTRATORI

Shadow. -

qRs. -

MODERATORI GLOBALI

Illusion -

Dragos -

MODERATORI

Shen -

-rTg- maEsTrOo -

Poison -

fursec -

Sol -

DESIGNER

SPEED ;o -

Reso#Tupeu. -

Update

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - Nu-l prea stiu , dar din cate am vazut se dedica a ajuta sv jb cand nu se ocupa nimeni ... 

Syko - No coment 

ADMINISTRATORI

joker` - Baiat finut se implica in toate dedicat comunitati are grija sa nu faci vro prostie si incearca sa te ajute

Anca - O fata de treba si ea se implica dar nu foarte mult , severe cateodata as putea spune rea . Dar pe dinautru un mielusel 

сℓαω - Dat disparut in razboi ... a iesit de la calculator si la pus in debara ... omul lucreaza sa isi faca un viitor (cred) ori nu ii mai pasa . Nu stiu ce sa zic a plecat sv de jb sa dus ..

Slaiphar - Nu stiu ce sa zic ca owner pe Classic mi se pare un baiat de nota 100 implicat asa si asa dar da tot ce poate si ce ii se permite

CO - ADMINISTRATORI

Shadow. - Un baiat de nota 1000 iti da sfaturi de ajuta , daca incerci sa ii asculti sfaturile eu zic ca vei reusi 

qRs. - Nu-l prea cunosc 

MODERATORI GLOBALI

Illusion - Un baiat rau .... glumesc , mai nebun pe servere dar pe forum se comporta ca la biserica

Dragos - La el din cate vad regulamentu sunt cele 12 porunci =)) MCP se aplica repede =))

MODERATORI

Shen -Nu-l stiu 

-rTg- maEsTrOo - Nu prea stiu ce sa zic il stiu doare pe cs =))

Poison - 

Sol - Sol ca de obicei , ii pasa la inceput dupa mai putin , ca copii mici ceva timp dupa pa =))

fursec - 

DESIGNER

SPEED ;o - Tot la gradu asta cam absent ... 

Reso#Tupeu. - Nu-l Stiu 

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - din ce am vazut si auzit esti de treaba, dar nu am avut tangente si nu pot sa spun nimic mai mult.

Syko - la fel ca la Alex, nu prea cunosc.

ADMINISTRATORI

joker` - intelegator, de treaba, se implica mult, ajuta mult. Forumul e viata ta :)) (glumesc)

Anca - Cea mai adorabila persoana pe care am cunoscut-o aici :o3 (mai putin cand ia flood :(), se implica foarte mult, ajuta si tine mult la persoanele cu care vorbeste.

сℓαω -

Slaiphar - glumet, ciudos, cumsecade ;))

CO - ADMINISTRATORI

Shadow. - activ, isi face treaba, prietenos .

qRs. - o persoara super ok, isi face treaba si nu are treaba cu nimeni.

MODERATORI GLOBALI

Illusion - destul de ok

Dragos - cam neastamparat :)) vorbeste mult si cand nu trebuie dar in rest ok.

MODERATORI

Shen - Nu stiu ce mai e cu el, de treaba si nu prea.

Poison -

fursec - ne intelegem bine.

Sol - Calm si linistit dar uneori ca tot omul mai are si mici scapari.

DESIGNER

SPEED ;o -

Reso#Tupeu. - prietenos dar cam certaret, seamana cu mine uneori :))

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

@Alex - Eu îl știu doar de pe Metin, este un tip care știe de glumă. Zic doar că are femeia geloasă :))

@Syko - Îmi place numele, în rest, nu-l cunosc, fiindcă el a ajutat la construcția acestei comunități și neah, e om cu serviciu, n-are timp de toți copiii.

ADMINISTRATORI

@joker` - Chiar dacă el se implică foarte  mult și a rămas baza forumului, eu îl detest de când m-a banat.

@Anca - Poate este din cauză că nu mai joc DR, dar acum nu-mi mai ține morală, nu-mi mai corectează greșelile gramaticale. Chiar îmi răspunde pe chat la problemele stupide.

сℓαω - Este un Administrator foarte bun, nu trebuia să dea pre multe explicații. El de ce n-a luat remove până acum?

@Slaiphar - Nu-l cunosc, știam că este în grațiile lui luxor, mai ales când a luat Owner și îi lasă lui deciziile la reclamații, d-astea. Dar nu știam că este și în grațiile lui Alex, mărog, poate ajută tehnic sau nu știu eu cum.

CO - ADMINISTRATORI

@Shadow. - Am zis sus că la categoria ta ai decăzut, ar trebui să-ți faci un program, astfel încât să postezi la toate sub-forumurile de la Sport. Eu vreau să posteze mai mult despre Steaua dar eah...

@qRs. - Tot nu-l știu dar el dintre toți v-a ajunge mai sus, pariu pe loc.

MODERATORI GLOBALI

@Illusion - Nu se mai implică la fel de mult ca înainte.

@Dragos - El a început să fie mai activ așa dar odată ce alții fac totul, el mai verifică membrii.

MODERATORI

@Shen - Eu nu l-am văzut de mult, el este Moderator la Topicul Săptămânii, nici nu știa să posteze un poll măcar. Zic și eu, trebuie să ști să postezi dacă vrei Moderator, nu? Bla bla

@-rTg-maEsTrOo - Poate acum o să observe Staff-ul de pe DR că nu eu mă certam cu ei ci el cu toți, asta zic din câte am citit eu că nu-l suportă mulți. Ca Moderator n-are multe de făcut, ce are, le face bine.

@Poison - Nu-l cunosc.

@fursec - N-am nimic de zis despre el.

@Sol - N-am nimic de zis despre el.

Editat de Scooby69

Partajează acest post

Link spre post

Alex - Un smecher

Syko - Nu am cuvinte.

CO-FONDATORI

joker` -De treaba, nu prea il intereseaza parerile altora, e mai pe cont profiu, e rau, rece, dar e si el smecher.

ADMINISTRATORI

Anca -O fata foarte de treaba, cu simtul umorului si e uneori rarista 

qRs. - Nu prea cunosc.

сℓαω - Fostul owner al Jb-ului, doamne ce fain mai era cand eram aproape full <3 Foarte de treaba, ambitios,  baiatul care era ocupat mereu cu temele la chimie :)) si toate cele bune.

CO - ADMINISTRATORI

-

MODERATORI GLOBALI

Sol - Figurant el asa de fel dar e de treaba.

MODERATORI 

fursec -  Un jmker cu acte , flegmatic

IGR - Jumper - Nu cunosc

Nyn3 - e ok

DESIGNER

Fin - Se pricepe in ceea ce face

jakeS - Nu cunosc.

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

@Aℓex - creierul acestui colectiv.

@Syko - nu cunosc. Mult succes!

CO-FONDATORI

@joker` - centrul Nirvanei. Pe lângă faptul că uneori pare pasibil,rigid și poate chiar cinic,este persoana de cea mai mare nădejde. Respect! :)

ADMINISTRATORI

@anca - încă nu am o părere despre tine,dar am ținut să te menționez pentru că ești o persoană importantă pentru acest colectiv. Munca ta spune totul.

@qRs. - nu cunosc. Multă sănătate!

@cℓaω - te enervezi cam repede pentru niste banalități. Mai lasă și tu îndârjirea și fii calm. Meriți. 

CO - ADMINISTRATORI

-

MODERATORI GLOBALI

@Sol - apreciez munca ta. Multă prosperitate!

MODERATORI 

@fursec -  dacă ar fi sa ma iau după sexul tau de pe profil, ești o tipă de treabă. :))

@IGR - Jumper - băiat cuminte care își respectă deciziile.

@Nyn3 - cine mai e și ăsta?

DESIGNER

@Fin - pm ca sa nu cunoaștem. :) Mult noroc cu treaba pe care o faci.

@jakeS - faci treabă bună. Amândoi sunteti doua "simboluri" importante pentru imaginea forumului.

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - Foarte buna.

Syko - 

CO-FONDATORI

joker` - Nu buna.

ADMINISTRATORI

Anca -

qRs. -

сℓαω - Pe asta nici nu-l cunosc, am mintit mai sus.

CO - ADMINISTRATORI

Asa-i

MODERATORI GLOBALI

Sol - Asa si asa.

MODERATORI 

fursec -  Deloc buna.

IGR - Jumper - Nu buna.

Nyn3 - 

DESIGNER

Fin - Asa si asa.

jakeS - Nu buna.

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - Imi pastrez parerea. 

Syko - La fel. 

CO-FONDATOR

Joker`- Schimbat. Ar trebui totusi sa o lase mai moale, stie el la ce ma refer.

ADMINISTRATORI

Anca - plictisita, satula, dar tot nu sta deoparte :-j  

qRs. - febletea mea din staff

сℓαω - inca te astept :))

CO - ADMINISTRATORI

-

MODERATORI GLOBALI

Sol - o alta feblete :)) ma bucur ca esti printre noi. Mai activeaza si global.

MODERATORI 

fursec - il mai ajuti si tu pe Sol?

IGR - Jumper - Tot asa. Serios si te tii de treaba.

Nyn3 - esti ok, iti faci treaba foarte bine, esti inteligent, dar uneori prea vrei sa pari interesant si nu o zic cu rautate. E doar parerea mea din ce am vazut pana acum. Oricum, cu timpul iti va trece tie. Serios, poate mult prea serios si te tii de treaba. Poate veti ajunge amandoi mai sus, meritati.

DESIGNER

Fin - Imi place cum lucrezi

jakeS - a dat drop in meci. Nu mai joc cu tine veci :)) Bun designer zamnzy, bun designer :P

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - (y)

Syko - Ăla cu scripturile și DNSurile

CO-FONDATOR

Joker`- Stâlpul comunității

ADMINISTRATORI

Anca - Membru staff de bază, la fel ca toți cei de mai sus.

qRs. - Ăsta zici că-i codat pe cs.

сℓαω - Ăsta mi-a fost boss pe JB , respect pt munca depusă.

CO - ADMINISTRATORI

Mmmmdap. Pare rău pentru Shadow.

MODERATORI GLOBALI

Sol - Ăsta îi cancer pe Dota. My teacher.

MODERATORI 

fursec - Nice job.

IGR - Jumper - Dacă ești membru mai vechi cu nume nou idk, așa nu te cunosc.

Nyn3 - Esti ok.

DESIGNER

Fin - Ți-am zis eu că ajungi designer :))

jakeS - Ăla de pleacă de la pc și își lasă neamurile să urle la microfon pe csgo. :))

@jakeS și alții care vreți să mai dați de mn #steamcommunity.com/id/IlusionlGl

Editat de Illusion

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - Nu cunosc

Syko - Nu cunosc

CO-FONDATORI

joker` - Om de treaba , muncitor, il vad mereu activ pe comunitate si se implica in ceea ce face

ADMINISTRATORI

Anca - La fel ca la joker 

qRs. - de treaba

сℓαω - 

CO - ADMINISTRATORI

Nyn3 -  imi place ce continut face , om la locul lui :D

MODERATORI GLOBALI

Sol - el e baiatu cu dota ,  si el de treaba

MODERATORI 

fursec - 

IGR - Jumper -

DESIGNER

Fin - 

jakeS -

Apollyon - De treaba , te ajuta oricand

kiZo - mai slab la cs :)) , mai bun la design

FluxSow - Ca la apollyon , de ajutor oricand ! 

Partajează acest post

Link spre post

FONDATORI

Alex - Ai simtul umorului.

Syko - Om la locul lui.

CO-FONDATORI

joker` - Muncitor si glumet cand vine vorba de o avansare. :))

ADMINISTRATORI

Anca - Nici nu stiu ce sa iti spun. Nu prea imi fac pareri despre femei fara a avea macar un contact vizual real,insa pot sa spun ca esti varstor. :)

Ai momente cand esti calma si blanda si momente in care esti total pe dos. Din moment ce esti aici,la acest nivel,nu am nici un fel de indoiala in privinta caracterului tau modest si matur.

qRs. - Poate putin spiritual.

сℓαω -

CO - ADMINISTRATORI

Nyn3 - Asta-i ala bun la cs.

MODERATORI GLOBALI

Sol - Nu am avut momente dese de socializare,cum nu am avut astfel de momente cu multi dintre voi,dar ai o fire a locului. Esti dinamic si apreciez asta la tine.

MODERATORI 

GoldwyN - Inca te astept pe rs. Om cumsecade.

IGR - Jumper - Glumet.

Killa -

DESIGNER

D&T - Faci o munca buna.

retro  - Idem celorlalti din grupul vostru. Ai un continut bun.

Fin -

FluxSow -

Hattwick -

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum