Sari la conținut
Marian

Inkyz-. | #61

Recommended Posts

Acesta este un interviu cu Inkyz-., unul dintre moderatorii gobali ai comunitatii.

Salut! Cum te numesti, si de unde esti?

Salut, ma numesc Dragos, si locuiesc in Focsani !

Mai ai frati sau surori?

Da, mai am un frate.

Este mai mic sau mai mare decat tine? Cum va intelegeti?

Mai mic, da ne intelegem binisor.

Cum te intelegi cu cei din jurul tau? Cu prietenii, cu familia?

Cu prietenii ma inteleg foarte bine, cu familia ca si cu familia adica normal nici chiar exagerat.

Ce parere ai despre prietenii virtuali? Te-ai putea intelege mai bine cu cineva pe care nu l-ai vazut in realitate decat un prieten?

Sincer, cei doi au accelasi prioritati, adica ma inteleg cu amandoi la fel de bine.

Ca tot veni vorba de mediul virtual, de curand ai luat Moderator Global pe Fioriginal. Cum te simti? Cum consideri accesele primite? Ca niste responsabilitati sau ca niste avantaje?

Ma gandeam ca vei intreba asta :)), Sunt mai multe responsabilitati, dar este si un avantaj. Ma  simt mandru, parca am luat gradul de administrator :))

Care sunt hobby-urile tale?

Gaming-ul, pescuitul odata pe saptamana, in rest nu mai am :-j.

Gaming? Te-ai gandit vreodata sa te apuci de YouTube?

YouTube? Serios? Deja sunt prea mult adolescenti acolo, la ce sa ma mai bag si eu?

Nu se stie niciodata, poate ai succes. :) 

Care este cel mai mare vis al tau?

Cel mai mare vis al meu, este sa iau bac-ul.

Cati ani ai? Pe ce clasa esti?

Am 16 ani, si sunt pe clasa a-11-a.

Ce planuri ai pentru vacanta de vara?

Vacanta de vara... Toata vara pe la piscine, mare vro 2 saptamani, si seara pe afara si pe forum.

Ce tip de elev esti? Tocilar, bataus, singuratic, cel din ultima banca, etc?

Cel din ultima banca, invat in stilul meu, odata un 4, odata un 9, asta e stilul Inkyz

Ai vreun idol in viata?

Nu am un idol.

Ce detesti cel mai mult la altii?

Cand cineva te sacaie la cap...

Ce admiri cel mai mult la o femeie? Dar la un barbat?

La o femeie, frumusetea fetei si cum se poarta, adica sa nu aiba fite d-alea mari, si la un barbat, nu stiu ce sa zic, daca as fi fost fata, as fii stiut...

Care sunt cele mai frumoase amintiri din copilarie pe care le ai?

Una dintre cele mai frumoase este atunci cand eu cu fratele meu ne-am urcat intr-un cires si eram amundoi pe o creanga, mama a venit sa ne dea jos, iar chiar atunci s-a rupt creanga,mi-am rupt mana, dar asa ca am scapat de o ceartam, ca era copacul vecinei.

Iti place sa citesti? Dar sa te uiti la filme? Ce preferi?

Sa citesc nu prea imi place, dar sa ma uit la filme da, prefer filmele de genul actiune.

Care este filmul tau preferat?

Deadpool

Care este actorul tau preferat din Deadpool?

Actorul principal Deadpool - Ryan Reynolds, normal.

Daca ar fi dupa tine, cum ai prefera sa vine sfarsitul lumii? Apocalipsa zombilor, scufundarea planetei, meteorit sau extraterestrii?

Cel mai probabil, va fi un meteorit, sau daca exista extraterestrii astia.

Care sunt defectele tale?

Defectele mele sunt : sunt nerabdator, handicapat in unele momente, si prea destept in altele.

Interviul e pe sfarsite, doresti sa le transmiti ceva Originalilor?

Da, sper sa ajungeti cat mai sus ! Apropo la fel si la mine e al-3-lea interviu :D

Multumesc pentru ca ati citit interviul.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut cateva intrebari care s-au repetat si la interviul cu devil...Dar despre Inkyz n-am aflat asa de multe...Acum nu stiu..parerea mea.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, Swag|M| a spus:

Care este cel mai mare vis al tau?

Cel mai mare vis al meu, este sa iau bac-ul.

Priveste mai departe, ai toata viata inainte ;) 

Acum 2 ore, Swag|M| a spus:

Care sunt defectele tale?

Defectele mele sunt : sunt nerabdator, handicapat in unele momente, si prea destept in altele.

Asta m-a dat pe spate.

Fi mai increzator in tine si nu te desconsidera.

Partajează acest post

Link spre post

Cum a spus si qRs. , da-l naiba de bac, oricine il poate lua daca invata, oricine poate invata.

Cat despre Swag, imi plac intrebarile tale, o combinatie intre viata reala si cea virtuala, frumos.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.