Sari la conținut
SupremeX

[TS] [ACCEPTAT] [Cerere urban] Te-am_prins

Recommended Posts

Nick-ul Tau :Te-am_prins

Nick-ul Operatorului care ti-a dat ban :luxor

Motivul :Pai cică i-am dat flood lui dubstep,eu încă nici nu aveam vps pentru a încerca chiar dacă ma pricep.luxor mi-a cerut dovada ca a dat altu și nu eu,pai dubstep are dovada ca am făcut eu ceva? Mai era unu pe ts cu numele xgabitu care se lauda ca îmi pica mie netul,aici pot sa precizez ca luffy i-a dat ip-ul meu la cererea mea deoarece nu credeam ca va reuși vreodată sa îmi pice

Bun acuma nu știu cât își asuma luffy cele întâmplate,dar când am intrat eu pe ts se discuta cum lui Cătălin și dubstep i-a picat netul.

Doresc dacă se poate sa răspundă și Cătălin aici.

NU AVEAM CUM SA ADUC DOVEZI DEOARECE NU M-AM GANDIT CA UN RETARD NE VA ADUCE IN ACEASTA SITUATIE

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te_am prins chiar nu are vreo vina,el doar a venit pe canal unde eram eu cu xGabitzzzu si ne-a auzit cand spuneam ca ia picat netul lui dubstep si catalin,si te_am prins a solicitat sa ii dau ip-ul lui,lui gabitzzu 8-|

Partajează acest post

Link spre post
Te_am prins chiar nu are vreo vina,el doar a venit pe canal unde eram eu cu xGabitzzzu si ne-a auzit cand spuneam ca ia picat netul lui dubstep si catalin,si te_am prins a solicitat sa ii dau ip-ul lui,lui gabitzzu 8-|

Mulțumesc ca ai răspuns,te rog sa i spui și lui Cătălin sa răspundă aici când are timp

Nota:Eu nu am solicitat niciun ip doar a lui xgabitu pentru ai demonstrat următorul lucru "dacă faci pe cineva sa sufere primești înapoi 2x ori cea ce ai făcut"

Eu foloseam ts cu scopul de a juca cu anumite persoane csgo nicidecum pt flood

Partajează acest post

Link spre post
parerile celorlalti administratori ai ts-ului ?

claw a cerut ban pemanent tuturor celor 3, 2 dintre ei sunt banati mai e luffy cu interzictie la orice grad.

intrebarea e cum facem ? ramane cum am decis eu sau facem cum spune claw ?

mai sunt din cate stiu si alti administratori printre care si : тнυησωαям cat si NebunieX

astept si parerea lor daca nu ai nimica impotriva,daca nu mergem pe varianta propusa de tine ( cu aduc dovezi si chestii)

Partajează acest post

Link spre post
eu am tot primit pmuri gen "vezi ca te-amprins tot injura " eu zic sa iei si asta in calcul

Acele persoane imi puteau face reclamatie(eu nu vad vreo reclamatie impotriva mea)

CSGO camera publica (inseamna ca am voie sa discut orice legat de csgo,nu ma intereseaza ca voi sunteti in meci,puteti sa va duceti mai jos,sau sa va faceti o camera temporara)(Exact cum i-am spus lui wen acuma 1 luna,l-am rugat sa se duca mai jos pentru a nu fi deranjat,si asa a facut s-a dus la tsm-power.) si eu pot sa dau pm unui administrator si sa spun ca X ma injura,fara sa i ofer vreo dovada nu ? aratami o dovada ca eu am injurat pe cineva(mai injur si eu ca tot omul dar nu intrec masura)

On : Mi se pare ok,parerea lui NebunieX

Partajează acest post

Link spre post
(mai injur si eu ca tot omul dar nu intrec masura)

Daca asta inseamna sa intri in camera cu mine si sa incepi sa ma injuri de toti si de toate asa din senin, fara motiv....... Si nu, nu am dovada, deoarece nu am cum sa dau dovada cand vb la microfon, dar am martori. Catalin, Luffy si StefanXD

Partajează acest post

Link spre post
(mai injur si eu ca tot omul dar nu intrec masura)

Daca asta inseamna sa intri in camera cu mine si sa incepi sa ma injuri de toti si de toate asa din senin, fara motiv....... Si nu, nu am dovada, deoarece nu am cum sa dau dovada cand vb la microfon, dar am martori. Catalin, Luffy si StefanXD

in camera acea era luffy da ? cat si stefan da ?

amandoi aveau grad,puteau sa aplice regulamentul nu ?

eu nu vad vreun regulament aplicat corect ?

cat despre asta,ai tu vreo dovada ca eu ti-am picat netul ? + spunemi te rog cu cine erai pe ts in momentul cand ti-a picat netul

Partajează acest post

Link spre post
Cand mi-a picat netu eram pe ts doar cu Catalin.

atuncea de unde sti ca eu ti-am picat netul ? eu nici nu eram pe ts eu eram in meci in csgo atuncea cred... sau pe skype

ON : Propun sa va uitati in log-uri.

Partajează acest post

Link spre post
parerile celorlalti administratori ai ts-ului ?

claw a cerut ban pemanent tuturor celor 3, 2 dintre ei sunt banati mai e luffy cu interzictie la orice grad.

intrebarea e cum facem ? ramane cum am decis eu sau facem cum spune claw ?

Cei 2 raman banati si lui Luffy interzictie la orice grad pe o perioada nedeterminata. E perfect asa.

Partajează acest post

Link spre post
din ce am vorbit cu cei 2 (luff si te-am_prins) ambii dau vina pe xgabbitzu (sau ce nume avea), insa din ce au zis ambii reiese ca toate faptele le-au desavarsit impreuna, fie in scopul amuzamentului fie pentru raul altora.

Eu chiar nu am avut nici-o intentie de a face rau, la caterinca am facut, Iar dubstep sa plans foarte repede, Unii inteleg altceva.

Partajează acest post

Link spre post
din ce am vorbit cu cei 2 (luff si te-am_prins) ambii dau vina pe xgabbitzu (sau ce nume avea), insa din ce au zis ambii reiese ca toate faptele le-au desavarsit impreuna, fie in scopul amuzamentului fie pentru raul altora.

Eu chiar nu am avut nici-o intentie de a face rau, la caterinca am facut, Iar dubstep sa plans foarte repede, Unii inteleg altceva.

de ce sa fiu acuzat de ceva ce nu am facut ? dupa cum a spus dubstep eu nu ERAM PE TS cand i-a picat lui netu.

mie imi ceri dovezi ca nu i-am picat eu netul lui,dar lui i ceri dovezi ca am facut eu ceva ?

+ nu e problema voastra ce fac eu,atat timp cat nu sunt pe ts.

eu cand am intrat pe ts se discuta de cum i-a picat ala netu ,eu de ce am fost implicat ? cand eu nu am dat absolut niciun flood ?

Cand mi-a picat netu eram pe ts doar cu Catalin.

crezi ca stau sa memorez ip-urile oamenilor ? chiar nu ganditi putin ? eu pe luffy pana nu am luat ban,nu l-am avut la prieteni sau in alta parte pentru am oferi detalii sau alte chesti.

Partajează acest post

Link spre post

Ai fost implicat. Tu cu Luffy si Gabitzzu ala sau cum il cheama.

Te_am prins --> Ban Permanent

Gabytzzu --> Ban Permanent

Luffy --> Fara grad pentru o perioada nedeterminata

Daca luxor e de acord, poate inchide topicul.

Partajează acest post

Link spre post
Ai fost implicat. Tu cu Luffy si Gabitzzu ala sau cum il cheama.

Te_am prins --> Ban Permanent

Gabytzzu --> Ban Permanent

Luffy --> Fara grad pentru o perioada nedeterminata

Daca luxor e de acord, poate inchide topicul.

si dovada ca am fost implicat unde e ? din cate stiu pe ts sunt loguri nu ? de ce nu se uita cineva ?

repet Dubstep are dovezi ca i-am dat eu flood ? putea sa i dea si tiganu de pe strada flood.

Partajează acest post

Link spre post

pana la urma nu se mai intelege nimic, dubstep spune ca era doar el si cu catalin, strike zice ca era si el dar te-am_prins nu, te-am_prins spune ca nu era deloc dar era xgabbitzu ala, pana la urma nu se mai intelege nimic.

pe te-am prins l-am prins cu minciuna cand a spus ca i-a fost picat si lui netul, si din poza data de el nu reiese nicaieri nici un "connection lost" sau ceva de genul :

Spoiler: show
ce4232e51ec4eefa5f54de420002aeb1.png

iar aici spune ca a primit flood :

de6116fc3e0aac703b842b4f9c94cccf.png

Partajează acest post

Link spre post
pana la urma nu se mai intelege nimic, dubstep spune ca era doar el si cu catalin, strike zice ca era si el dar te-am_prins nu, te-am_prins spune ca nu era deloc dar era xgabbitzu ala, pana la urma nu se mai intelege nimic.

pe te-am prins l-am prins cu minciuna cand a spus ca i-a fost picat si lui netul, si din poza data de el nu reiese nicaieri nici un "connection lost" sau ceva de genul :

ce4232e51ec4eefa5f54de420002aeb1.png

iar aici spune ca a primit flood :

de6116fc3e0aac703b842b4f9c94cccf.png

luffy e martor cand am iesit de pe ts,si am revenit dupa 5 minute de flood,dupa am incercat sa iau un vps,dupa am vazut ca a iesit ala iar atuncea m-am intrebat wtf ? am citit in chat ce a scris xgabitu ala cu lost connection.

eu unu pe strike nu l-am vazut cand am intrat eu.

ca sa clarificam : cand i-a fost picat netul lui dubstep EU NU ERAM PE TS ! dupa cateva minute am intrat si eu pe ts.

xgabitu mi-a picat netul,martor luffy si catalin sau care mai era.

si acuma daca primesc unban,iti arat ca inca imi apar salvate logurile sa zicem asa,cea ce am vorbit eu ...cu anumite persoane.

poza acea de sus e cea ce ti-am trimis eu 100%.

pai normal ca nu reiese ? am facut poza la conversatie nu la lost connection-ul meu.

ti-am spus eu nu am dovezi ca el mi-a picat netul,si repet UITATIVA IN LOGURI nu aveti asa ceva ?

ca nu reiese din poza ta,nu inseamna ca mint :)

Partajează acest post

Link spre post
serverul nu retine chestii de genul, retine doar cine adauga/scoate grade sau modifica canale/grade etc.

tu ai log-uri in pc-ul tau, sa vad unde primesti tu flood de 5 minute, ca se vede acel time out.

Desigur, locația acestor loguri? Acuma sunt pe telefon mâine îți voi da orice log dorești.

Nu ma pricep la ts

lux : iti dau eu un hint : Google it.

Partajează acest post

Link spre post
serverul nu retine chestii de genul, retine doar cine adauga/scoate grade sau modifica canale/grade etc.

tu ai log-uri in pc-ul tau, sa vad unde primesti tu flood de 5 minute, ca se vede acel time out.

Sry pt dublu post dar .

http://www58.zippyshare.com/v/z3WoBBq0/file.html

aveti arhiva cu toate logurile aici :)

de cand am intrat pentru prima data pe teamspeak :))

Daca ai vreo problema in legatura cu serverul intra aici : team-speak-server/

<12:32:12> Connected to Server: "Ts.FioriGinaL.Ro - TeamSpeak 3 "

<12:32:15> You switched from channel "Camera Principala" to "CS:GO Camera Publica"

<12:32:15> Channel group "Guest" was assigned to "Te-am_prins" by "Ts.FioriGinaL.Ro - TeamSpeak 3 ".

<12:32:18> "DuBsTePeL" disconnected (leaving)

<12:37:28> "xGabiTzZzu" switched from channel "CS:GO Camera Publica" to "[cspacer3]~~~CS:GO~~~"

<12:37:28> Channel group "Guest" was assigned to "xGabiTzZzu" by "Ts.FioriGinaL.Ro - TeamSpeak 3 ".

<12:37:31> "xGabiTzZzu" switched from channel "[cspacer3]~~~CS:GO~~~" to "CS:GO Camera Publica"

<12:37:31> Channel group "Guest" was assigned to "xGabiTzZzu" by "Ts.FioriGinaL.Ro - TeamSpeak 3 ".

<12:38:22> "Te-am_prins" was removed from server group "Cs Player" by "lüxor - High all the time !".

<12:38:24> "Te-am_prins" was removed from server group "Cs:Go Player" by "lüxor - High all the time !".

<12:38:26> "Te-am_prins" was removed from server group "Minecraft" by "lüxor - High all the time !".

<12:38:30> "Te-am_prins" was removed from server group "League of Legends Player" by "lüxor - High all the time !".

<12:38:44> You were banned permanently from the server by "lüxor - High all the time !" (Interzis pe acest TeamSpeak.)

<12:38:44> Disconnected from server

dovada ca am intrat cand a iesit dubstep.

atuncea din cate stiu am avut flood deaia am intrat iara,dar puteti sa va uitati singuri in log :)

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.